background
Aktualitātesarrow
Zināšanas ir ceļš uz personības izaugsmi! Zināšanas ir ceļš uz personības izaugsmi! Zināšanas ir ceļš uz personības izaugsmi!

Zināšanas ir ceļš uz personības izaugsmi!

05.11.2014

Mācību centra „BUTS” Profesionālās izaugsmes nodaļas vadošais sastāvs – vadītāja Laura Lika un sekretāre Ginta Laizāne izsaka pateicību SIA „Atsaucība” darbiniecēm par entuziasmu un zinātkāri, apgūstot profesionālas zināšanas izglītības programmas „Personu ar garīgās attīstības traucējumiem aprūpes specifika” ietvaros.

Pēdējās rudens saulainās dienas jo saulainākas padarīja piecu SIA „Atsaucība” darbinieču izzināt kāre Lāčplēša ielas 125 telpās, kur Medicīnas sabiedrības ARS galvenās māsas Ivetas Māliņas un psiholoģes Anitas Dreimanes vadībā tika īstenotas iepriekš minētās apmācības. 
Specifiskas zināšanas apguva:
Diāna Some-Balode;
Inga Eglīte;
Guna Bergmane;
Jeļena Rjazanova;
Lilita Stabulniece.

Semināra dalībnieces apguva saskarsmes prasmes sociālās aprūpes darbā, uzzināja par dažādiem garīgās veselības traucējumu veidiem un psiholoģiskās palīdzības virzieniem. Kursa programma paredz izglītojamo profesionālo kompetenču pilnveidošanu, lai ikdienas darba specifikā spētu adekvāti sastrādāties ar aprūpējamo. Proti, aprūpētāju darba pamatā ir spēja veidot pozitīvu saskarsmi ar klientu, tāpēc apgūtās metodes veicinās klienta un aprūpētāja savstarpēju uzticēšanos un sapratni.
Izglītojamās atzinīgi vērtē pedagogu darbu, norādot, ka iegūtās zināšanas tiks pielietotas kā profesionālajā, tā arī privātajā dzīvē!

Mācību centra „BUTS” Izaugsmes nodaļa SIA „Atsaucība” darbiniecēm novēl arī turpmāk neapstāties izaugsmē un orientēties uz sasniegumiem!


atpakaļ