background
Aktualitātesarrow
Nenokavē savas digitālās prasmes!

Nenokavē savas digitālās prasmes!

21.06.2021

Pēdējais brīdis, lai pieteiktos pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” digitālo prasmju apguvei, kas padarīs TEVI PAR PIEPRASĪTU SPECIĀLISTU un maksā tikai 10% no izglītības programmas pilnās cenas! Ko Tu vēl gaidi? Ķer tās #MācībasPieaugušajiem ciet!

Pieteikšanās līdz 30.jūnijam! 

Nenoguli savus panākumus!

Projekta ietvaros piedāvājam  izglītības programmas, (dažas no tām iespējams apgūt tikai pie mums). Iepazīsties ar programmu piedāvājumu un iegūsti savas jaunās digitālās prasmes no pasniedzējiem/ jomas profesionāļiem:
 • Digitālā biroja darba vadība – pasniedzēja Liene Barvika, savas jomas profesionāle, kuras ilggadēja pieredze iegūta vienā no lielākajiem finanšu uzņēmumiem Latvijā kā iekšējās komunikācijas un personāla vadītājai.
  Piesakies: Digitālā biroja darba vadība
 • Agile projektu vadība – pasniedzējs Austris Laizāns, ikdienā strādā kā projektu vadītājs un Agile koučs IT uzņēmumā. Pasniedzējam ir spēcīgas IT prasmes un strukturēta pieeja apmācībām, kas saliks iegūtās zināšanas īstajos plauktos:
  Piesakies: Agile projektu vadība
 • Digitālās grāmatvedības datorprogrammas pamati – pasniedzēja Dace Kalniņa, ekonomiste un grāmatvede ar spēcīgām analītiskām un tehnisko programmu izmantošanas zināšanām. Apmācību kurss balstīts galvenokārt praktisko iemaņu iegūšanai, turklāt, pasniedzēja par sarežģīto stāstīs vienkārši un saprotami. 
  Piesakies: Digitālās grāmatvedības datorprogrammas pamati
 • E-Biznesa procesu vadība – pasniedzējs Eduards Aksjoņenko, uz attīstību vērsts biznesa stratēģis ar pieredzi mārketingā, kas savu profesionalitāti pierāda arī ikdienā kā biznesa konsultants un augstskolas pasniedzējs.
  Piesakies: E-Biznesa procesu vadība
 • Digitālas prasmes personālvadībā – pasniedzēja Liene Barvika, kursa laikā dalīsies ne tikai ar teorētiskām zināšanām, bet arī pieredzē balstītām praktiskām iemaņām personāla vadībā, iekšējā komunikācijā un kolektīva vadības procesu koordinēšanā digitālā vidē.
  Piesakies: Digitālas prasmes personālvadībā
 • Digitālais mārketings – pasniedzēja Lilita Knapša ar 10 gadu pieredzi mārketingā, kas šobrīd praktiski strādā digitālā mārketinga jomā. Kursa laikā tiek izstrādāta digitālā mārketinga stratēģija un izglītojamie iegūst ne “sausas” zināšanas, bet praktisko pieredzi, ko kursa absolventi jau tagad veiksmīgi pielieto savā darbā un uzņēmējdarbības attīstībā.
  Piesakies: Digitālais mārketings
 • Google AdWords reklāma un digitālā mārketinga stratēģija – pasniedzēja Roberta Grīga, kas ikdienā strādā digitālā mārketinga reklāmas aģentūrā ar GoogleAds platformu PRO līmenī, veiksmīgi izstrādājusi vairāk kā 80 GoogleAds kampaņas savas profesionālās darbības laikā.
  Piesakies: Google AdWords reklāma un digitālā mārketinga stratēģija
 • Datorsistēmas, datubāzes un datortīkli (Datorsistēmu tehniķis -3 PKL/atbilst 4 LKI līmenim) – pasniedzējs Andrejs Plociņš, pedagogs un savas jomas profesionālis, kura mērķis apmācībās ir izaudzināt spēcīgus un zinošus speciālistus.
  Piesakies: Datorsistēmu tehniķis
 • Piesakies: Efektīvs darbs ar Microsoft Excel, datu analīze un vizualizācija (ar priekšzināšanām)
 • Piesakies: Efektīvs darbs ar Microsoft Excel, datu analīze un vizualizācija (bez priekšzināšanām)
 • Pasniedzējs Uldis Grunde-Zeiferts IT inženieris un pedagogs ir pārliecināts, ka pirms uzsākt darbu ar sarežģītām programmatūrām jāapgūst pamatus! Excel ir pamats, kas jāapgūst ikvienam it īpaši - grāmatvedības, būvniecības, loģistikas uc. nozaru speciālistiem, kuru darbs ir balstīts datos un precizitātē!
 • Tāmju sastādīšana būvniecībā izmantojot digitālos rīkus – unikāls kurss, kas pieejams tikai pie mums! Iegūsti praktiskās iemaņas tāmju sastādīšanā būvniecībā izmantojot digitālos rīkus.
  Piesakies: Tāmju sastādīšana būvniecībā izmantojot digitālos rīkus 

Par projektu: 
ES fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” jeb mācības pieaugušajiem mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. To finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, septiņu gadu laikā līdz 2023. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 46 miljonus eiro. Projekta īstenotājs ir Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, izglītības iestādēm un Nodarbinātības valsts aģentūru.
Mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti Latvijas iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājoši pensionāri. Katrs strādājošais projekta laikā var mācīties divas reizes. Pieteikties iespējams mācībām 3 izglītības programmās, taču vienlaicīgi varēs mācīties tikai vienā izglītības programmā.atpakaļ