background
Aktualitātesarrow
Kursi, kas paplašinās Jūsu iespējas starptautiskā darba tirgū!

Kursi, kas paplašinās Jūsu iespējas starptautiskā darba tirgū!

17.06.2021

Mācību centrs “BUTS” piedāvā Latvijā unikālus kursus, kas veicinās profesionālo izaugsmi, un arī pavērs jomas speciālistiem iespēju strādāt Ziemeļvalstīs.

Piedāvājam apgūt sekojošus kursus: 

1. HOT WORK Training / Ugunsbīstamā darba apmācības - speciālistiem, kas nodarbināti materiālu griešanas, metināšanas, darbā ar cirkulāriem rokas instrumentiem, ‘fleksi’, darbā ar gāzes degļiem jumtu segumu, hidroizolācijas materiālu ieklāšanu un uzkausēšanu u.c. Kursi sniegs iespējas speciālistiem iegūt nepieciešamās zināšanas un apliecību, kas nepieciešama darbam – Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā un Dānijā. Apgūstot kursus un veiksmīgi nokārtojot gala pārbaudījumus Tevi reģistrēs Somijas Nacionālajā glābšanas asociācijā kā personu, kas var oficiāli strādāt ugunsbīstamā darbā. 


Apmācības norisināsies attālināti, bet praktiskā nodarbība klātienē. 

Kurss tiks pasniegts krievu valodā ar tulkojumu latviešu valodā. 


2. Occupational Safety Card / Darba drošības kurss – paredzēts personām, kuras strādā būvniecības, kokapstrādes, metālapstrādes, kuģubūves, enerģētikas u.c. ražošanas nozarēs. Apmācību rezultātā iegūsiet vērtīgas zināšanas un, veiksmīgi nokārtojot gala pārbaudījumus, arī sertifikātu un izgatavotu personīgo plastikāta karti, kas derīga 5 gadus un apliecina tiesības veikt darbus Somijas, Zviedrijas un citos ES valstu uzņēmumos. 


Apmācības norisināsies attālināti ZOOM platformā, pieejamas ikvienam speciālistam neatkarīgi no atrašanās vietas. 


Papildu informācija: www.ttk.fi; www.spek.fi 

Vai sazinies ar mums 26191859; 27840717atpakaļ