background
Aktualitātesarrow
Par piecām klientu apkalpošanas operatorēm!

Par piecām klientu apkalpošanas operatorēm!

11.12.2014

Gada nogale mācību centra „BUTS” Biznesa un Karjeras nodaļā ieviesusi neviltotu prieku, piecām izglītojamām, absolvējot profesionālās kvalifikācijas izglītības programmu „Klientu apkalpošanas operators”.

Mācību centra „BUTS” Biznesa un Karjeras nodaļas pārstāve Ramona Laiveniece apsveic izglītojamās ar  profesionālās dzīves sākumu:
  • Tatjanu Belovu;
  • Jeļenu Krasikovu;
  • Jekaterinu Petukaucku;
  • Vinetu Savicku – Vasiļjevu;
  • Veroniku Šteinmani.
„Novēlu Jums nerimstošu zinātkāri, entuziasmu un darba sparu arī turpmākajās gaitās!”

Izglītojamās mācību centra „BUTS” pedagoģes  Ivetas Upītes vadībā apguva klientu apkalpošanas specifiku, Daces Kiršteines – saskarsmi, lietišķo psiholoģiju un lietišķo etiķeti, savukārt Ingara Nagļa un Laimoņa Sprunga pedagoģiskā ieguldījuma rezultātā apguva datorlietošanas iemaņas atbilstoši „Klientu apkalpošanas operators” darba specifikai. Turpmāk izglītojamās patstāvīgi spēs: ievērot personu datu aizsardzības normas, lietot uzņēmuma iekšējo telekomunikāciju tīklu, strādāt ar specializētajām datorprogrammām, Microsoft Word un Excel, izmantot biroja tehniku darba procesa norisē, ievērot profesionālo ētiku un vispārpieņemtās pieklājības normas, uzturot kontaktus ar klientiem, sniegt profesionālu informāciju par precēm un/vai pakalpojumiem, palīdzēt noteikt klientu vajadzībām atbilstošus risinājumus.

Jāatzīmē, ka pēc kvalifikācijas prakses nobeiguma, izglītojamās uzrādīja tik labus darba rezultātus, ka saņēma darba piedāvājumu! Izglītojamo veikums ir vairāk kā apsveicams, bez tam – meitenes izteikušas vēlmi turpināt mācību centrā „BUTS” pilnveidot savas zināšanas arī citās nozarēs!


atpakaļ