background
Aktualitātesarrow
Valmieras filiālei jau aizritējis pirmais gads

Valmieras filiālei jau aizritējis pirmais gads

19.12.2014

Šī gada laikā vairāk kā 300 valmieriešu un tuvāko pilsētu iedzīvotāji ir izmantojuši iespēju mācīties pie mums, iegūstot jaunas zināšanas un paplašinot savas iespējas darba tirgū.

Visvairāk cilvēku ir vēlējušies uzlabot savas angļu valodas zināšanas un datorprasmes, kuriem seko profesionālā pilnveide projektu vadībā un sociālajā aprūpē, un jaunas profesionālās kvalifikācijas - Lietvedis un Noliktavas pārzinis ieguvēji.

Gandarījumu sniedz arī dalība projektā Darbnīcas jauniešiem, kur sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru esam snieguši iespēju jauniešiem iepazīt dažādas profesijas, tādējādi palīdzot viņiem atrast savus talantus un virzienus, kur tos vislabāk pilnveidot.

Šī gada laikā kopā ar mūsu pieredzējušo pedagogu komandu esam iedvesmojoši un devuši zināšanu bāzi, lai piepildītos daudzu cilvēku sapņi un idejas.

Tādēļ Valmieras filiāles vadītāja Santa Saviele vēlas teikt lielu paldies visiem brīnišķīgajiem pedagogiem, kuri dalījās ar savām zināšanām, un visiem, kuri izvēlējās mācīties un pilnveidoties pie mums Valmierā.

Vēlam gaišus un priecīgus svētkus, un gaidīsim Jūs atkal jaunajā gadā!

Filiāles vadītāja: Santa Saviele
Adrese: Meža iela 7, Valmiera

Tālrunis: 64222366, 25600844

E-pasts: valmiera@buts.lv

atpakaļ