background
Aktualitātesarrow

Trīskārtīgs prieks par divkāršu sākumu.

19.01.2015

Mācību centra „BUTS” Daugavpils filiālē laika posmā no 30. septembra līdz pat 23. decembrim norisinājās metināšanas mācības, kuru rezultātā Jauno gadu kā kvalificēti lokmetinātāji metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG) uzsāka trīs vīrieši!

Mācību centra „BUTS” Daugavpils filiāles pārstāvji ar lepnumu stāsta par saviem pedagogiem un arī izglītojamiem. „Īpašs prieks ir par tiem cilvēkiem, kas izvēlējušies iegūt kvalifikāciju! Mācībās ieguldītais laiks un mērķtiecība norāda, ka absolventi nudien būs metālapstrādes nozares speciālisti! Apsveicam ar divkāršu jaunas dzīves sākumu kā šajā gadā, tā arī profesionālajā dzīvē:
Maksimu Boldaveško
Oļegu Oļehnoviču
Maksimu Ostrovski!”
Profesionālās kvalifikācijas izglītības programmas apguvi nodrošināja ilggadējais mācību centra „BUTS” pedagogs Arnis Mulāns, kura profesionālais ieguldījums allaž ticis vērtēts kā izcils pedagogs un arī nozares speciālists. 

Paldies par līdzšinējiem rezultātiem, attieksmi un neatlaidību! Novēlam vērst savu profesionālo dzīvi kvalitātes un izaugsmes virzienā!


atpakaļ