background
Aktualitātesarrow
8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā? 8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā? 8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā? 8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā? 8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā? 8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā? 8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā?

8 jaunietes ieskatās nākotnē! Kā?

19.01.2015

Mācību centrā „BUTS” Daugavpils filiālē laika posmā no oktobra līdz janvāra sākumam tika īstenots projekts „Darbnīcas Jauniešiem”, kurā piedalījās 8 jaunietes vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kas nav ieguvuši profesionālo izglītību vai nav bijuši iepriekš nodarbināti.

Īstenotais pasākums sniedza iespēju 9 nedēļu garumā gūt ieskatu, pamatzināšanas un prasmes trīs profesionālajās izglītības programmās, šajā gadījumā:
Floristikas pakalpojumi
Friziera pakalpojumi
Nagu kopšanas pakalpojumi
Katrai no profesionālās izglītības programmām tika veltītas trīs nedēļas laika. Pasākuma ietvaros jaunas iemaņas un zināšanas apguva 8 jaunietes:
Irita Bogdanova
Ludmila Čubreviča
Anna Filoņenko
Nadežda Galilejeva
Jūlija Grigorjeva
Natālija Ribakova
Ļubova Strode
Iveta Upmale
„Dārgās meitenes! Paldies par dalību projektā un ārkārtīgi daudz patīkamajiem piedzīvotajiem mirkļiem! Mēs Jums novēlam nezaudēt uzdrīkstēšanos un atrast savu īsto panākumu un izaugsmes ceļu, kurā pierādīt un īstenot visus savus potenciālus!”

Mācību centra „BUTS” Daugavpils filiāles pārstāvji vēlas īpaši pateikties arī pedagogu ieguldījumam! Par apmācību procesa gādāja un specifiskas zināšanas un prasmes konkrētajās specifikās nodrošināja Olga Babina, Natālija Riņģe, Irina Guseva, Ināra Užule, Inna Tupahina, Inesa Barkovska, Natalja Ugorenko-Jaudegiene un Anita Jurkeviča. „Liels paldies par enerģiju, attieksmi un entuziasmu! Jau atkal esat apliecinājuši savu pedagoģisko profesionalitāti ne tikai ieinteresējot izglītojamās konkrētajās apmācību jomās, bet arī nodrošinot vērtīgas pamatprasmes. Jāpiemin, ka esat izpelnījušies lieliskas atsauksmes un uzslavas arīdzan no izglītojamo puses!” 


atpakaļ