background
Aktualitātesarrow
Nozares jaunie speciālisti – nodaļas lepnums! Nozares jaunie speciālisti – nodaļas lepnums!

Nozares jaunie speciālisti – nodaļas lepnums!

06.02.2015

Pēc pusgada ilgām, dinamiskām, iespaidiem un pieredzes bagātām mācībām mācību centra „BUTS” Autoremonta nodaļā visbeidzot janvāra izskaņā par kvalificētiem autoelektriķiem sevi tiesīgi dēvēt 9 izglītojamie!

Specifisku zināšanu un profesionālu prasmju apguves rezultātā savas jaunās dzīves gaitas autoelektriķa profesijā uzsākuši:
Emīls Boltris;
Aleksandrs Fjodorovs;
Vladislavs Kapeļkins;
Dainis Melngailis;
Antons Rudovičs;
Jānis Kalniņš;
Kirill Rafikov;
Artūrs Poika;
Sergejs Kukulis.

„Liels paldies par aktīvo līdzdalību apmācību procesā, ieinteresētību, savstarpēju atbalstu un cieņu! Tāda izglītojamo grupa kā Jūs, mācību centra „BUTS” pedagoģiskajam sastāvam un pārstāvjiem ir lepnums un prieks, jo izglītošanas rezultāts bija ne tikai teicams, bet pats process - radošs un dzīvespriecīgs! Novēlu Jums arī turpmāk virzīties savu mērķu virzienā ar tādu jaudu un neatlaidību,” par kopā pavadīto laiku priecājas Autoremonta nodaļas vadītāja Aiga Spule.

Par izglītības procesu gādāja mācību centra „BUTS” ilggadējā, pieredzējušā un kompetentā pedagoģiskā komanda Jāņa Martinsona (elektronika, diagnostika) un  Valda Ozoliņa (automobiļu uzbūve, rasējumu lasīšana) sastāvā. Pedagogi  atzinīgi novērtēja izglītojamo veikumu: „Ļoti zināt griboši audzēkņi un pilnīgi noteikti – perspektīvi darbinieki. Mācību gaitā daudz diskutēja par jaunākajām tendencēm autoelektronikā, elektromobīļiem un dīzeļmotoru diagnostiku. Izglītojamo kompetenci apliecina kvalifikācijas prakses laikā saņemtie patstāvīgā darba piedāvājumi. Mums vienmēr prieks par jaunajiem speciālistiem!”


atpakaļ