background
Aktualitātesarrow
Svinīgi atklāj BUTS Saldus filiāles jaunās mācību telpas Svinīgi atklāj BUTS Saldus filiāles jaunās mācību telpas Svinīgi atklāj BUTS Saldus filiāles jaunās mācību telpas
new

Svinīgi atklāj BUTS Saldus filiāles jaunās mācību telpas

01.06.2022

Priecīgais mirklis ir klāt! 31. maijā svinīgi atklājām mācību centra BUTS Saldus filiāles jaunās telpas Rīgas ielā 7, Saldū! Mācību centrs BUTS ir līderis pieaugušo izglītībā Latvijā, kas darbojas jau vairāk nekā 30 gadus. Katru gadu mācību centrā BUTS visā Latvijā tiek apmācītas līdz 20 000 personu.

Mācību centra atklāšanā paldies tika teikts BUTS vadībai par jauno telpu idejas atbalstīšanu un īstenošanu, ikvienam kolēģim mācību centrā BUTS, kurš piedalījās lielās ieceres īstenošanā, telpu iznomātājiem Guntaram un Ligitai, celtniekiem par skaisti izremontētajām telpām, Ivaram Kronbergam par padomu jauno metināšanas darbnīcu iekārtošanā. Viss ir sagatavots, lai Saldū varētu veikt kvalitatīvu apmācību! Liels paldies kompetentajiem pedagogiem un uzcītīgajiem audzēkņiem, kas strādā un mācās BUTS Saldus filiālē! Paldies ciemiņiem, kas šodien ieradās uz svinīgo telpu atklāšanu!

Tika vēlēts, lai Saldus filiālē attīstās jauni apmācību virzieni gan tehniskajās jomās, gan citās. Lai ir panākumi un izdodas sasniegt lielus mērķus!

Paldies ikvienam par labajiem vārdiem! 

Inta Jambikova, mācību centrs BUTS Saldus filiāles vadītāja: “Šīs jaunās telpas esam lolojuši un gatavojuši jau vairāk nekā gadu. Tagad ar patiesu prieku un lepnumu piedāvājam Saldus un tās apkārtnes iedzīvotājiem gaišas un ērtas mācību klases, modernu aprīkojumu, plašu un mūsdienīgu metināšanas darbnīcu un pieredzējušus, zinošus un atraktīvus pasniedzējus.  Mūsu filiāle Rīgas ielā 7 ir arī jauna tikšanās vieta Saldus uzņēmējiem – mēs piedāvājam iznomāt telpas sapulcēm, konferencēm un pasākumiem. Strādājam katru darba dienu – šeit vienmēr var mūs satikt un uzzināt par aktualitātēm mūžizglītības jomā, palīdzēsim atrast piemērotāko un noderīgāko mācību programmu – gan profesionālajai un personiskajai izaugsmei, gan hobijam”.


Īpašu popularitāti ieguvusi mūsu programma “Profesija 1 dienā”, kas cilvēkiem ar kompetencēm un prasmēm kādā konkrētā jomā ļauj iegūt profesionālās kvalifikācijas apliecību 1 dienas laikā. Saldus filiālē šajā programmā piedāvājām iegūt kvalifikācijas apliecību metinātājiem MIG/MAG/TIG/MMA, lietvežiem, grāmatvežiem, šuvējiem, aprūpētājiem.


Šovasar papildus jau iecienītajām mācību programmām – datorzinības, valodas, grāmatvedība, darba aizsardzība un ugunsdrošība, metālapstrāde, pašgājējmašīnu vadīšana, masāžas pamati, ēdināšana un viesmīlība, šūšana un projektu vadība,  piedāvāsim arī jaunus kursus: datorzinību tehniķis, elektromontieris un skaistumkopšanas speciālists. Tāpat BUTS Saldus filiāle piedāvās arboristu un dārza speciālistu konsultācijas, picu un uzkodu meistarklases, jogas apmācību, dažādu valodu tematiskos vakarus un daudz ko citu.


Uz tikšanos BUTS Saldus filiālē Rīgas ielā 7!


atpakaļ