background
Aktualitātesarrow
Spilgtas personības izvēlas labāko! Spilgtas personības izvēlas labāko! Spilgtas personības izvēlas labāko! Spilgtas personības izvēlas labāko! Spilgtas personības izvēlas labāko! Spilgtas personības izvēlas labāko!

Spilgtas personības izvēlas labāko!

16.02.2015

Kāds no mūsu izglītojamiem mirdzot aiziet, taču kāds jau mirdzēdams atnāk. Šoreiz pastāstīsim par kokapstrādes nodaļas īstenotās izglītības programmas „Kokapstrādes tehnoloģija” izglītojamo – Aldi Zaļūksni, kurš plašākai sabiedrībai zināms ar skatuves vārdu Midis (grupas Crazy Dolls aranžētājs un mūzikas producents).

Aldis par mācību centra „BUTS” piedāvātajiem izglītības risinājumiem uzzināja internetā un, visai neilgi pēc piedāvājuma klāsta apzināšanas, nolēma apgūt iemaņas kokapstrādē, lai ne tikai gūtu prieku, bet arī iepriecinātu sev tuvos ar pašu darinātām dāvanām. Mācības norisinājās laika posmā no 27. janvāra līdz 12. februārim. Par izglītības procesu gādāja kokapstrādes nodaļas pedagoģiskā komanda: Ruslans Savrinovičs un Pēteris Sleikšs, kuri ne tikai rūpējās, lai Aldis iepazītu koksnes fizikālās un mehāniskās īpašības, bet arī spētu realizēt savas sākotnējās iecerēs par reāliem priekšmetiem. Izglītošanās procesa gaitā tika izveidots gan bilžu rāmītis, gan oriģināla taburete un, pats galvenais – Valentīndienas dāvana: kaste vīna pudelei.

Aldis ar mācību procesu ir apmierināts, izteica atzinību par pedagogu ieguldījumu, izglītības saturu un tā kvalitāti, veltīja pozitīvus komentārus par Kokapstrādes nodaļas materiāltehnisko bāzi, kā arī solījās atgriezties, lai turpinātu pilnveidoties!

Jāatzīmē, ka konkrētā izglītības programma mācību centrā „BUTS” ir jaunievedums, tāpēc jo īpaši patīkami dzirdēt uzslavas. Izglītības programma paredz izglītības procesa rezultātā atpazīt dažādas koksnes uzbūves, veikt koksnes mehānisko apstrādi, strādāt ar  darbmašīnām, griezējinstrumentiem un rokas elektroinstrumentiem.atpakaļ