background
Aktualitātesarrow
9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem” 9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem” 9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem” 9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem” 9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem” 9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem” 9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem”

9 nedēļas + 9 meitenes = lieliski noslēdzies projekts „Darbnīcas jauniešiem”

05.03.2015

Mācību centra „BUTS” Biznesa un karjeras nodaļa kārtējo reizi ar prieku un gandarījumu atskatās uz 9 kopīgi pavadītajām nedēļām, kuras ar prieku, smiekliem un pozitīvu enerģiju iekrāsoja 9 projektā „Darbnīcas jauniešiem” izglītojamās.

Laika posmā no pērnā gada decembra līdz par 13. februārim mācību centra „BUTS” Biznesa un karjeras nodaļa īstenoja kārtējās mācības jauniešiem, kuri vēl ir ceļā uz savu nākotnes profesiju. Lai gan projekta ietvaros iespējams izzināt vairāku profesiju specifiku, šī izglītojamo grupa guva priekšstatu par florista, friziera, kā arī manikīra un pedikīra speciālista darbu.

Izglītojamās apguva projektā paredzēto izglītības programmu kopu: floristikas pakalpojumi, frizieru pakalpojumi, nagu kopšanas speciālists. Gunita atzīst, ka izglītojamās ļoti priecēja ar savu attieksmi, enerģiju, izrādīto interesi un izglītošanās kvalitāti un ritmu! 
„Paldies par ieguldījumu un atdevi:
  • Grietai Gribai
  • Jeļenai Ivanikinai
  • Inesei Jākobsonei
  • Laurai Sičevai
  • Nadeždai Šiļonokai
  • Katrīnai Vasiļjevai
  • Lienei Veidemanei
  • Anastasiiai Yeremeievai
  • Viktorijai Znamenščikovai
Novēlu Jums neizsīkstošu entuziasmu un nerimstošu zinātkāri! Ar Jūsu talantu, attapību, atjautību un asprātību jebkurš darbs veiksies viegli, lai tikai izdodas atrast savu aicinājumu!” novēl mācību centra „BUTS” Biznesa un karjeras nodaļas pārstāve Ramona Laiveniece.

Izglītības procesu konkrētā projekta ietvaros īstenoja:
Māra Švarca – ļoti atraktīva pedagoģe, kas padara aizraujošu pat  iepazīšanos ar darba drošības specifiku.
Inguna Knodze – māksliniece. Bezgalīga izdoma floristikā. Jaunietēm īpaši simpatizē viņas jaukā un mīļā daba.
Dace Kiršteine – vislabākais piemērs saskarsmes mācībām, kā arī lielisks piemērs etiķetes ievērošanā.
Irēna Šulce - friziere, kas joprojām darbojās šajā sfērā. Aktīvi apmeklē dažādus kursus, līdz ar to izglītojamiem tiek iemācītas jaunākās tendences.
Gunita Bindule – profesionāla manikīra, izcila pedagoģe. Izglītības procesā nekas netiks palaists garām. Gunita ir stingra un prasīga pedagoģe, bet neskatoties uz to, allaž rada patīkamu un jauku mācību atmosfēru.
Iveta Pokromoviča – nodrošina izglītības apguvi uzņēmējdarbības un grāmatvedības nodarbībās. Netipiski aktīva un spilgta personība, viņas netradicionālā mācību metodika ļauj zināšanas uztvert daudz vieglāk un saprotamāk.
Ilze Meļķe – īsteno pedikīra mācības. Visbiežāk izglītojamie Ilzi raksturo kā draudzīgu un labestīgu, tādējādi izglītojami ar prieku apmeklē viņas kursus. 
Kristīne Ošeniece – profesionāle savā jomā. Biznesa lēdija Skaistumkopšanā. Salona īpašniece, kas spēj iepazīstināt ar reālo ikdienu skaistumkopšanas salonos, sniedzot padomus pareizas attieksmes veidošanā kā pret darbu, tā arī klientiem. 
Jāatzīmē, katrs pedagogs darbojas arī ārpus mācībām šajās sfērās. Ir pieprasīti profesionāļi! 


atpakaļ