background
Aktualitātesarrow
„Gaismas dienas” Elektronodaļā „Gaismas dienas” Elektronodaļā „Gaismas dienas” Elektronodaļā „Gaismas dienas” Elektronodaļā „Gaismas dienas” Elektronodaļā „Gaismas dienas” Elektronodaļā „Gaismas dienas” Elektronodaļā

„Gaismas dienas” Elektronodaļā

04.03.2015

Februāra izskaņā mācību centra „BUTS” Elektronodaļā norisinājās „Gaismas dienas”, kurās viesojās Gatis Arājums no „Schneider Electric”, lai kopā ar nozares ekspertu un mācību centra „BUTS” lepnumu – ilggadējo pedagogu Ainaru Knipši sniegtu konsultācijas par apgaismes izbūvi, pieprasītākajiem risinājumiem, novitātēm, efektivitāti, drošību un ekonomiju.

„Gaismas dienas” tika īstenotas mācību centra „BUTS” Elektronodaļas praktisko darbu laboratorijā, kas aprīkota ar pašiem jaunākajiem "Schneider Electric” elektroinstalācijas izstrādājumiem un to risinājumiem, tādējādi apmeklētājiem bija lieliska izdevība jaunapgūtās zināšanas pārbaudīt praksē!
25. februāra pasākumu „Gaismas dienas” apmeklēja un savā pieredzē dalījās tādu uzņēmumu pārstāvji kā "Lielvārdes Remte", “Citrus Solutions”, „Grindeks”, „SLO Latvia”, „Gaisma un Serviss”, „Paulmann – Gaisma”, kā arī  privātelektriķi. Pasākumu atklāja Mācību centra „BUTS” Elektronodaļas vadītāja Laura Lika, iepazīstinot apmeklētājus kā ar mācību centra piedāvājumu, tā arī teicamo pieredzi, savukārt „Schneider Electric” pārstāvis Gatis un pedagogs Ainars apmeklētājiem sniedza dažādas specifiskas zināšanas par gaismas pārvaldes iespējām, risinājumiem, līdzšinējo praksi un nākotnes perspektīvām.

Pasākuma iniciatore un organizatore, mācību centra „BUTS” Elektronodaļas vadītāja Laura Lika saka lielu paldies Ainaram un Gatim par ieguldīto darbu, kā arī neslēpj prieku par dalībnieku interesi apmeklēt „Gaismas dienas”. Īpašu gandarījumu sagādā uzņēmuma „SLO Latvia” tūlītējā interese darbinieku apmācību organizēšanā izglītības programmas „ Apgaismes un spēka instalācijas ierīkošana” ietvaros, saņemot izdevīgu piedāvājumu.

Ja arī Tevi interesē elekrosaimniecības pārvaldības jautājumi --> Ieskaties!
Piesakies uz sev interesējošu semināru vai kursu un saņem vairāk kā atbildes.atpakaļ