background
Aktualitātesarrow
„Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē

„Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” izglītojamo veikums Alūksnē

11.03.2015

Mācību centra „BUTS” Alūksnes filiāles izglītojamo grupa mācību kursā „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” demonstrēja lieliskus rezultātus. Mācības ilga no 21. oktobra līdz pat 3. martam.

Izglītības programmas „Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā” mentore, vadītāja līdere, draudzene un pedagoģe vien a personā bija Aisma Sormule, kuras pedagoģiskais ieguldījums tika novērtēts ne tikai ar teicamām uzslavām un atzinības vārdiem, bet arī ziediem! Arī mācību centra „BUTS” Alūksnes filiāles vadītāja Sarmīte Deksne Aismu raksturo kā talantīgu un prasīgu pedagoģi, savukārt šie būtiskie raksturlielumu ar uzviju atspoguļojas izglītojamo veikumā. Jāatzīmē, izglītojamās izteikušas vēlmi iesaistīties izglītības programmas „Vieglo apģērbu šūšana” apguvē, kas norisināsies vasaras beigās.

Liels paldies par uzņēmību, radošumu un savstarpēju saskaņu izglītības procesā:
  • Sanitai Bāliņai
  • Ligitai Krievai
  • Kristīnei Botvai
  • Sniedzei Zvirgzdai
  • Zaigai Paulovičai
  • Inai Zvirbulei.
Novēlam Jums nerimstošu prieku sava darba procesā,” priecājas Sarmīte.

Kursu laikā katrai dalībniecei ar lielu rūpību tapa vairāki apģērbi, kuri veiksmīgi papildinās  jau esošo garderobi! Izglītības gaitā jaunās sievietes iemācījās pielietot apģērbu dekoratīvos elementus, modelēt apģērbu, veikt mērījumu noņemšanu, kā arī pārzināt izstrādājumu izgatavošanas tehnoloģisko secību!
Apgūtās zināšanas un iemaņas lieliski kalpos kā profesionālajai izaugsmei, tā arī palīdzēs iepriecināt savus draugus un tuviniekus ar individuāli veidotiem apģērbiem!atpakaļ