background
Aktualitātesarrow
Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā

Autoremonta nodaļas jaunie mākslinieki aerogrāfijas tehnoloģijā

12.03.2015

Arī februāra mēnesī mācību centra „BUTS” Autoremonta nodaļa priecē ar trīs talantīgiem, radošiem un uzņēmīgiem vīriešiem, kuri izglītības procesa rezultātā demonstrējuši teicamus rezultātus aerogrāfijas tehnoloģijā.

Mācības norisinājās laikā posmā no 10. janvāra līdz 21. februārim, kuru laikā izglītojamie mācību centra kompetentais pedagogs Māris Pubulis gādāja ne tikai nodrošinot izglītības satura detalizētu un specifisku izklāstu, bet arī pārsteidza ar izglītības metodoloģiju, nodrošinot radošā gara neizsīkumu! Jāatzīmē, mācību centra „BUTS” pedagogu plaši izskanējušo labo atsauksmju dēļ, izglītojamie nereti kā savu profesionālo kompetenču pilnveidošanas izglītības iestādi izvēlas tieši mācību centru „BUTS”. Pateicoties arī Māra Pubuļa labajai reputācijai un līdzšinējai profesionalitātei – arī šajā izglītojamo grupā bijis tāds dalībnieks.  

Mācību centra „BUTS” Autoremonta nodaļas vadītāja Aiga Spule lepojas ar izglītojamo darbiem, izsakot pateicību par intelektuālo, radošo un pozitīvo pieeju:

  • Valdim Verdenhofam – apgleznoja ķiveres, veidoja interesantus zīmējumus (galvaskauss), bet pats galvenais – izveidoja īpašu dāvanu savam draugam – maizes kasti, kuras vāku rotā drauga foto no sacensību arhīva;
  • Aivaram Ābolam – pateicoties kursos apgūtām zināšanām, tapa ļoti ekskluzīva motocikla benzīnbāka, kāda būs tikai Aivara spēkratam un kuru noteikti varēs pamanīt visi auto braucēji, motociklisti un garāmgājēji;
  • Ģirtam Dzērvei – sevi spēj pozicionēt kā ļoti talantīgu un profesionālu aerogrāfa meistaru, jo mākslinieciskās dotības tika vien papildinātas, nodrošinot kvalitatīvu rezultātu! 

Aiga atminas: ”Visi mācību grupas dalībnieki bija ļoti apmierināti ar iegūtajām zināšanām, turklāt katram no izglītojamiem ir ļoti daudz ideju, kā realizēt jaunapgūtās prasmes aerogrāfijas tehnoloģijā. Novēlu Jums nedziestošu radošo dzirksti un vēlmi izkrāsot pasauli aizvien brīnišķīgos darbos!”


atpakaļ