background
Aktualitātesarrow
Soli tuvāk savam aicinājumam. Jauniešu gaitas un to labā prakse Gulbenē. Soli tuvāk savam aicinājumam. Jauniešu gaitas un to labā prakse Gulbenē. Soli tuvāk savam aicinājumam. Jauniešu gaitas un to labā prakse Gulbenē.

Soli tuvāk savam aicinājumam. Jauniešu gaitas un to labā prakse Gulbenē.

19.03.2015

Februāris mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē vairākām mūsu novada jaunietēm noslēdzās ar siltām sajūtām, jauniem iespaidiem un pieredzi, kas tika gūta iepazīstot konditora, informācijas ievadīšanas operatora un lietveža profesijas, projekta darbnīcas jauniešiem ietvaros.

Laika posmā no 22. decembra līdz 27. februārim, 9 izglītojamo grupa, augsti kvalificētu un novadnieku vidū iecienītu pedagogu - Ilzes Šuļjas, Gunta Circeņa un Ilonas Šāveles vadībā iepazinās ar trīs dažādām profesijām, lai saprastu savas karjeras iespējamo aicinājumu nākotnē.

Mācību centra „BUTS” Gulbenes filiāles vadītāja Sarmīte Deksne ar prieku atceras izglītojamās:
Ligitu Baltaisbrenci
Diānu Davidovu
Līgu Oksanu Frolovu
Ilonu Kokareviču
Diānu Jermacāni
Agnesi Marnici
Lindu Ramani
Elīnu Roziņu
Lanu Timofejevu
un ar meitenēm kopā pavadīto laiku. Mācību atmosfēra bija draudzīga un labestīga, tādējādi ar jaunietēm bija ne tikai viegli sastrādāties, bet arī patīkami komunicēt.


„Paldies, Jums meitenes, par pozitīvo attieksmi, radošo pieeju mācību procesam, godpilno izturēšanos un kopā pavadīto laiku!
Novēlu Jums nebaidīties no saviem sapņiem un uzdrīkstēties tos piepildīt! Kā arī vēlos pateikties mūsu lieliskajiem pedagogiem par vienreizēju darbu, turpinot nodot savas zināšanas un pieredzi mūsu jaunajai paaudzei!”, intervijas noslēgumā atzinību pauž mācību centra „BUTS” filiāles vadītāja Sarmīte Deksne.

Īstenotais projekts „Darbnīcas jauniešiem” sasniedzis plašu rezonansi, tādējādi aizvien vairāk jauniešu izvēlas izmantot šo iespēju, lai pārliecinošāk plānotu savu nākotni un, iespējams, nekļūdīgi izvēlētos sev piemērotāko profesiju. 


Jaunieti, ja vēl neesi ieguvis profesionālo izglītību vai neesi bijis iepriekš nodarbināts, Tev ir šī lieliskā iespēja:
- izvēlēties un iepazīties ar trim profesijām;
- iegūt praktisku pieredzi ;
- saņemt stipendiju un lielisku motivāciju!


Lai uzzini vairāk par projektu, meklē:

Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne
Sekretāre: Daiga Rutka
Adrese: Ābeļu iela 8 - 2.stāvs, Gulbene
Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034 
Fakss:  64471066
E-pasts: gulbene@buts.lvatpakaļ