background
Aktualitātesarrow
Par meitenēm, pavasari un labi paveiktu darbu! Par meitenēm, pavasari un labi paveiktu darbu! Par meitenēm, pavasari un labi paveiktu darbu! Par meitenēm, pavasari un labi paveiktu darbu! Par meitenēm, pavasari un labi paveiktu darbu! Par meitenēm, pavasari un labi paveiktu darbu!

Par meitenēm, pavasari un labi paveiktu darbu!

02.04.2015

18. martā mācību centrā "BUTS" Biznesa un karjeras nodaļā mācības pabeidza kārtējā projekta „Darbnīcas Jauniešiem” grupa. Šoreiz 7 izglītojamās apguva pirmās iemaņas 3 sievišķīgās profesijās - „Floristikas pakalpojumi”, „Frizieru pakalpojumi” un „Nagu kopšanas pakalpojumi”.

Mācību centra „BUTS” Biznesa un karjeras nodaļas pārstāve Ramona Laiveniece izglītojamās atminās kā ļoti draudzīgas, komunikablas un patīkamas personības, kas nudien novērtēja viņām sniegtās zināšanas.

„Paldies par entuziasmu, zinātkāri un ieguldīto enerģiju, apgūstot 9 nedēļu ilgas izglītības programmās „Floristikas pakalpojumi”, „Frizieru pakalpojumi” un „Nagu kopšanas pakalpojumi”:
- Zitai Andersonei
- Viktorijai Zaguļajevai
- Annijai Kumerdankai
- Marutai Zariņai-Bisterei
- Ilzei Vīksnei
- Jeļenai Revenko
- Tatjanai Mihailovai
Lai Jums izdodas atrast savu aicinājumi un ieguldīt tajā visu savu sirdi un dvēseli!”, novēl Biznesa un karjeras nodaļas pārstāve Ramona.

Meitenes saka vislielāko paldies par iegūtajām zināšanām un prasmēm mācību centra "BUTS" visiem pasniedzējiem un darbiniekiem, bet īpaši profesionālo priekšmetu pasniedzējām Ingūnai Knodzei, Elitai Klārai un Gunitai Bindulei.

Projekta „Darbnīcas jauniešiem” īstenotās izglītības programmas meitenēm interesēja un veicās vienlīdzīgi, tādējādi izglītības noslēgumā nespējot izvēlēties kādu kā favorīti, taču lielākais izglītojamo īpatsvars sevi redz darbojoties skaistumkopšanas jomā. Meitenes pauda prieku, ka mācēs glīti sapucēt sevi un sev tuvos, kā arī pārsteigt savus mīļos ar skaisti noformētām dāvanām.

atpakaļ