background
Aktualitātesarrow
Mācību centra Mācību centra Mācību centra Mācību centra

Mācību centra "BUTS" dalība izstādē „Ražots Saldū”

07.04.2015

Mācību centrs „BUTS” jau trešo gadu piedalījies Saldus pašvaldības organizētajā izstādē „Ražots Saldū”, izstādes apmeklētājiem piedāvājot aizvien aktuālus izglītības risinājumus, konsultējot mācību jautājumos, kā arī aicinot iesaistīties dažādās aktivitātēs, demonstrācijās un sniedzot iespēju piedalīties konkursā.

Izstāde „Ražots Saldū” tika organizēta jau piekto gadu, tajā piedaloties vairāk kā 100 dalībniekiem - ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem, pagastu pārvaldēm, biedrībām, tostarp arī mācību centram „BUTS”.  Īstenotais pasākums 28. martā pie Saldus sporta kompleksa ieskandēja nebijušu kņadu un rosību, jo, atšķirībā no pērnā gada, šogad izstāde norisinājās tikai vienu dienu, turklāt milzīgu apmeklētāju rezonansi izraisīja pasākuma atklāšanas gaidītākais notikums – 45 kg smagās un 2 metrus garās Saldus medus kūkas degustēšana.

Arī šogad mācību centrs „BUTS” bija parūpējies, lai apmeklētājiem būtu iespēja saņemt dažādas skaistumkopšanas procedūras – interesantu frizūru un gaumīgu manikīru, kuru nodrošināja mācību centra „BUTS” absolventes Agnese Dimza un Natālija Tarasova (manikīrs), kā arī Aiga Ozola (frizūras). Mācību centra „BUTS” Saldus filiāles vadītāja Daina Ozola meitenēm izsaka īpašu pateicību par nesavtīgo un rūpīgo darbu! „Paldies par Jūsu atsaucību, profesionalitāti un labo gribu! Esmu pārliecināta, Jūsu veikums iepriecināja ne vienu vien izstādes apmeklētāju, kā arī lieliski prezentēja mācību centra „BUTS” izglītības kvalitāti!”. Jāpiezīmē, papildus skaistumkopšanas procedūrām un izglītības risinājumu konsultācijām, mācību centra „BUTS” stenda apmeklētājiem bija iespēja piedalīties arīdzan konkursā – atrisināt krustvārdu mīklu un saņemt „BUTS” cepuri vai mūzikas CD.

Pēc izstādes „Ražots Saldū” mācību centra „BUTS” filiāles vadītāja Daina secina, ka vislielāko apmeklētāju interesi izraisīja ārpus formālās izglītības piedāvājums „Profesija vienas dienas laikā”, tādējādi aicinot interesentus uzzināt par savām iespējām:
Filiāles vadītāja: Daina Ozola
Sekretāre: Evita Indriksone
Adrese: Jelgavas iela 2, Saldus (autoosta, 2. stāvs)
Tālrunis: 27898036, 63823628
Fakss: 63823628
E-pasts: saldus@buts.lv


atpakaļ