background
Aktualitātesarrow
Digitālās prasmes uzņēmējdarbībā - 28. septembrī
hot

Digitālās prasmes uzņēmējdarbībā - 28. septembrī

13.09.2022

Strādā sev un pelni vairāk! Izmanto iespēju apgūt digitālās prasmes uzņēmuma vadībā vai idejas realizācijā pie viena no pieredzes bagātakajiem pasniedzējiem Latvijā – Ulda Plūmītes!

U.Plūmīte šobrīd ir pasniedzējs Rīgas Tehniskajā Universitātē, bet uzkrājis lektora pieredzi vairāk nekā 10 augstkolās. Jau vairāk nekā 15 gadus strādā uzņēmējdarbības nozarē, pārstāvot kā ražošanu, tā pakalpojumu sfēru, un 8 gadus ir bijis arī LR Saeimas konsultants tautsaimniecības jautājumos.

Ja tev pietrūkst praktisko zināšanu un esi gatavs uzzināt, kā veiksmīgāk izmantot savas biznesa iespējas, piesakies kursam un tu noteikti būsi ieguvējs!

Sākums: 28. septembrī

Mācības notiks - attālināti MS TEAMS platformā, ceturtdienās plkst. 18.00-20.30

Apjoms: 18 akadēmiskās stundas

Maksa: 120 €

Citu grupu dalībnieku atsauksmes:

“Ja studentam būs kāda biznesa ideja, ar Ulda palīdzību tā tiks attīstīta. Viņam ir atbildes uz visiem jautājumiem. Viņš palīdz arī individuāli. Viņš iedvesmo, rada vēlmi darīt un pārliecību, ka tas izdosies! Kursa ietvaros tiks pētīta tieši katra studenta ideja, tiek jau izveidots uzņēmuma sākums - atliek tikai darīt un izmantot palīdzību.” (Inta Reķe-Madalāne)

“Prieks padalīties ar atsauksmi par pasniedzēju Uldi. Pāris vārdi kā es viņu raksturot - izglītots, humoristisks, vienmēr pretimnākošs un atvērts uz jaunām, spontānām idejām. Tiešām bija prieks mācīties no viņa un rast ieskatu ne tikai Digitālā mārketinga pasaulē, kā to pasniedz grāmatās, bet arī dzirdēt daudzus pieredzes stāstus. Cilvēks, kurš ir atradis sevi un spēj iedvesmot citus.” (Ilze Rubule)
Pieteikšanās un papildu informācija:

Kontaktinformācija
T.: 27898037
E-pasts: cesis@buts.lv


atpakaļ