background
Aktualitātesarrow
Zināšanas, kas sasilda, apģērbj un izdaiļo! Zināšanas, kas sasilda, apģērbj un izdaiļo! Zināšanas, kas sasilda, apģērbj un izdaiļo! Zināšanas, kas sasilda, apģērbj un izdaiļo! Zināšanas, kas sasilda, apģērbj un izdaiļo!

Zināšanas, kas sasilda, apģērbj un izdaiļo!

17.04.2015

Mācību centra „BUTS” Alūksnes filiālē sešas izglītojamās laika posmā no pērnā gada oktobra līdz šī gada martam guva specifiskas zināšanas un prasmes šūto izstrādājumu modelēšanā un izgatavošanā izglītības programmas „Vieglo apģērbu šūšanas un konstruēšanas pamati” ietvaros.

Jaunās sievietes šūšanas pamatprasmes mācību centra „BUTS” Alūksnes filiālē apguva jau pagājušajā gadā, šogad pilnveidoja esošās zināšanas, apgūstot tērpu modelēšanu un konstruēšanu. Demonstrējot lielisku sniegumu jau izglītības procesā – tika šūti gan vieglie apģērbi, gan žaketes, jakas un vieglie mēteļi ar oderi. 
Mācību centra „BUTS” Alūksnes nodaļas vadītāju Sarmīti Deksni iepriecina izglītojamo vēlme vasaras beigās turpināt pilnveidot šūšanas zināšanas citu izglītības programmu ietvaros.

Paldies par nezūdošo interesi  un vēlmi atgriezties mūsu mācību centrā: 
  • Evai Bondarei
  • Ilzei Kalniņai
  • Solvitai Jermacānei
  • Sarmai Ločmelei
  • Baibai Strodānei
  • Innai Tarantenkovai

„No sirds priecāsimies par atkalredzēšanos! Lai Jūsu vēlamais kļūst par esošo!”

Ja arī Tu vēlies pievienoties šai fantastiskajai izglītojamo grupai, iegūt jaunus draugus, neaizmirstamus iespaidus un teicamas prasmes – seko līdzi mācību centra „BUTS” aktuālajam piedāvājumam vai interesējies:
Filiāles vadītāja: Sarmīte Deksne
Sekretāre: Daiga Rutka
Mācības organizējam: Pils ielā 21
Tālrunis: 64471066, 27898038, 27898034 
Fakss:  64471066
E-pasts: gulbene@buts.lvatpakaļ