background
Aktualitātesarrow
Atsākas izglītības apguve pēc kuponu metodes!

Atsākas izglītības apguve pēc kuponu metodes!

23.04.2015

Jau atsākusies kuponu izsniegšana bezdarbniekiem neformālās izglītības apguvei. Lai iegūtu papildus informāciju par kuponu apmācību un atbilstību normatīvajos aktos definētajiem mērķgrupas nosacījumiem, griezieties tuvākā Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA), izvēlaties apmācību programmu un iegūstat kvalitatīvas apmācības pie mums. Mūs ir izvēlējušies vairāki desmiti tūkstoši izglītojamie!

Nodarbinātības valsts aģentūra turpina iesākto un realizē jaunus pasākumus bezdarba mazināšanai. Savukārt mēs - mācību centrs „BUTS” turpinām sniegt kvalitatīvas apmācības mūsu izglītojamiem, lai pilnveidotu mainīgajām darba tirgus prasībām nepieciešamās profesionālās zināšanas un prasmes, tā palielinot viņu karjeras iespējas. 

Kā rīkoties?
1. Izvēlies vienu no mūsu piedāvātājām neformālās izglītības programmām

2. Tuvākajā NVA filiālē saņem apmācību kuponu. Informējam, ka viens no priekšnoteikumiem dalībai apmācībā ir personas atbilstība normatīvajos aktos definētajiem mērķgrupas nosacījumiem.

3. Desmit dienu laikā no kupona saņemšanas brīža nāc ar kuponu uz tuvāko mācību centra „BUTS” filiāli, kur paziņosim par mācību laiku un aizpildīsim kupona 2. daļu. 

4. Šo kuponu aiznes atpakaļ uz NVA. 

5. Mācies un iegūsti vērtīgas zināšanas un prasmes, kā arī saņem stipendiju! 

6. Pēc mācībām saņem izglītības ieguvi apliecinošu dokumentu!

NVA Kuponu apmācības programma ir finansēta no Eiropas Sociālā fonda finanšu līdzekļiem!


atpakaļ