background
Aktualitātesarrow
Zināšanas, kas motivē - Daugavpilī noslēdzas „Jauniešu darbnīcas”! Zināšanas, kas motivē - Daugavpilī noslēdzas „Jauniešu darbnīcas”! Zināšanas, kas motivē - Daugavpilī noslēdzas „Jauniešu darbnīcas”!

Zināšanas, kas motivē - Daugavpilī noslēdzas „Jauniešu darbnīcas”!

06.05.2015

SIA „BUTS” Daugavpils filiālē 23. aprīlī noslēdzās Nodarbinātības valsts aģentūras ietvaros rīkotās ‘’Jauniešu darbnīcas’’. Projektā kopumā iesaistījās 7 jaunietes, kas izmēģināja florista, friziera un nagu kopšanas speciālista profesijas.

Nepilnu trīs mēnešu laikā „Darbnīcas jauniešiem” dalībnieki iepazinās ar trīs profesionālās izaugsmes programmām, katru no tām apgūstot trīs nedēļas. Programmas mērķis bija sniegt jauniešiem pirmo profesionālo pieredzi, lai vēlāk varētu daudz mērķtiecīgāk izvēlēties izglītības un profesionālās darbības jomu.

Daugavpils jaunietes  apguva gan teorētiskas, gan praktiskas iemaņas, kuru rezultātā priecēja ne vien sevi  un pasniedzējus, bet arī  radus un draugus ar  lieliskiem darbiem.  Meitenes apguva būtiskākos pamatprincipus dažādu kompozīciju veidošanā, tapa burvīgi konfekšu pušķi, dekoratīvie koki un mīkstās rotaļlietas. Tāpat jaunietes guva zināšanas un praktiskās iemaņas matu veidošanā un nagu kopšanā.
 
Noslēdzot apmācības jaunietes veltīja sirsnīgus pateicības vārdus mācību  iestādei ‘’BUTS’’ par lieliskiem pasniedzējiem, mājīgo vidi,  sniegtajām zināšanām un gūtajām  praktiskajām  darba  iemaņām. Savukārt, pasniedzēji pateicās jaunietēm par patīkamo sadarbību un vēlēja veiksmi un izdošanos savu mērķu īstenošanā!atpakaļ