background
Aktualitātesarrow
Viss tavam skaistumam un veselībai
new

Viss tavam skaistumam un veselībai

12.05.2015

Reizēm viss, kas nepieciešams veselībai un skaistumam atrodams tepat mums līdzās, jāiegulda tikai nedaudz laika un mīlestības. Tādēļ SIA „BUTS” Cēsu filiāle uzsāk semināru ciklu, kura ietvaros lieliski nozaru speciālisti dalīsies ar pieredzi un praktiskām zināšanām par to kā kļūt skaistiem, pašpārliecinātiem un harmoniskiem.

Seminārā ar savām zināšanām dalīsies un  uz interesentu jautājumiem atbildēs - ārste, uztura speciāliste Inga Pūce, profesionāla stiliste, stila konsultante, make-up speciāliste Ineta Zariņa, tautas medicīnas speciāliste, Inese Ziņģīte ārsts, fitoterapeits Artūrs Tereško.

Pirmajā semināra dienā uzzināsiet kādiem bioritmiem ir pakļauts cilvēka organisms un  kā dzīvot saskaņā ar bioritmiem. Dienas otrajā daļā tiks sniegti  sievišķigi padomi kā justies un izskatīties lieliski. Savukārt otrajā semināra dienā iegūsiet zināšanas, kā kļūt laimīgiem, enerģisikiem un rosīgiem visas dienas garumā un  noslēgumā tiksiet iepazīstināti ar akupunktūru un adatu terapiju, kā arī uzzināsiet visu par zāļu tēju dziedinošo iedarbību.

Semināru cikla programma:
16.    maijs
11:30-13:00 „Bioritmu ietekme. Ēdienkartes veidošana saskaņā ar bioritmiem”  - ārste, uztura speciāliste Inga Pūce
14:00-16:00 „Sievišķīgi padomi kā justies un izskatīties lieliski ”  -profesionāla stiliste, stila konsultante, make-up speciāliste Ineta Zariņa

13. jūnijs
10:30-13:30 „Zinības miesai, garam un dvēselei” – tautas medicīnas speciāliste, Inese Ziņģīte
14:00-16:00 „ Akupunktūra un adatu terapija. Zāļu tēju dziedinošais spēks”  - ārsts, fitoterapeits Artūrs Tereško

Sīkāku informāciju par pasākuma norisi  sniegs:
Cēsu filiāles vadītājs
Dainis Dembovskis
Tālrunis: 27898037
E-pasts: cesis@buts.lv

Piesakies:
Viss tavai skaistumam un veselībai


atpakaļ