background
Aktualitātesarrow
Piedalāmies labāko elektriķu izvērtēšanā  Piedalāmies labāko elektriķu izvērtēšanā  Piedalāmies labāko elektriķu izvērtēšanā

Piedalāmies labāko elektriķu izvērtēšanā "Schneider Electric Elektriķu Čempionātā”

14.05.2015

Aprīlī tika noskaidroti Latvijas labākie elektriķi ikgadējā konkursā "Schneider Electric Elektriķu Čempionāts”. Konkursā elektriķu profesionalitāti novērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija mācību centra „BUTS” pedagogs Ainars Knipšis un citi elektriķu apmācības iestāžu pārstāvji, energoefektivitātes profesionāļi un vairāki nozares speciālisti.

Konkurss «Schneider Electric Elektriķu Čempionāts» Latvijā ir unikāls. Tas paaugstina elektroinstalatoru kvalifikāciju, ļauj apgūt jaunas iemaņas, izceļ elektriķu profesijas nozīmīgumu, kā arī ļauj cīnīties par naudas balvām un Latvijas labākā elektriķa godu.

Ainars Knipšis  teic, ka šāda veida aktivitātes ir ļoti būtiskas, „jo  elektriķi šajās sacensībās var salīdzināt savas spējas, varēšanu ar  kopējo sniegumu.  Atšķirībā no pagājušā gada ir ļoti pieaudzis  montāžas kvalitātes līmenis. Tas ļoti priecē, jo mūsu apmācību programmā šim jautājumam tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Sacensību  rezultāti bija ļoti blīvi, visi darbojās ar lielu atdevi, arī satraukums sita augstu vilni un komisijai bija jāpieņem  ļoti atbildīgi lēmumi. Visām komandām, kas piedalījās, tā bija lieliska pieredze un esmu pārliecināts, ka nākošgad cīņa būs vēl spraigāka.  Aicinu visus kuri  grib pārbaudīt savus spēkus nākošgad laicīgi pieteikties  priekšatlases sacensībām.”

Mācību centrs „BUTS” aicina celt kvalifikāciju un  apgūt jaunākās, mūsdienu prasībām atbilstošākās zināšanas enerģētikas jomā  pie pieredzējušiem un profesionāliem nozares speciālistiem. Piedāvājam jūsu interesēm un vajadzībām atbilstošus dažāda veida apmācību veidus - gan seminārus un neformālos izglītības kursus, gan profesionālās kvalifikācijas apmācības.

Par aktuālajiem piedāvājumiem sazinies:
Elektronodaļas vadītāja: Laura Lika
Tālrunis: 27841909; 67559718
E-pasts: izaugsme@buts.lvatpakaļ