background
Aktualitātesarrow
hot

Sociālā aprūpe

21.11.2022

Ja Tev šķiet, ka sociālās aprūpes ikdienas darbā esošās zināšanas nenes vēlamos rezultātus, vai arī vēlies uzsākt darbību sociālās aprūpes jomā – apmācību programmā „Sociālā aprūpe” atradīsi atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un risinājumus veiksmīgai turpmākai profesionālajai darbībai. Apmācību programma "Sociāla aprūpe" decembrī plānota šādos datumos: 5.12.2022.; 16.12.2022.; 22.12.2022.; 26.12.2022. un 30.12.2022. Stundu skaits - 160.

Profesionālās pilnveides izglītības programma „Sociālā aprūpe” sniedz sociālās aprūpes jomā strādājošiem padziļinātas zināšanas par dažādām veselības aprūpes formām un specifiku atbilstoši klientu veselības traucējumiem.

Mācību ilgums: 160 stundas
Iegūstamais dokuments: Apliecība par profesionālās pilnveides izglītību

Kursa programma:
Profesionālie mācību priekšmeti:
    Sociālās aprūpes organizēšana
    Saskarsmes psiholoģijas pamati
    Sanitārija un higiēna, infekcijas slimību profilakse un dezinfekcija
    Darba drošība un aizsardzība*
Noslēguma pārbaudījums 

Kursa mērķis:
Nodrošināt teorētisko un profesionālo sagatavotību sociālās aprūpes pamatos, un pilnveidot izglītojamo zināšanas darbam klienta dzīves vietā vai sociālās aprūpes institūcijās, kur veic klientu aprūpi aprūpētāja uzraudzībā – palīdz personām, kuras pašas nespēj sevi aprūpēt, ievērot higiēnu, sagatavot un uzņemt ēdienu, uzkopt telpas, apgādāt ar pirmās nepieciešamības precēm, kā arī uzturēt saistības ar sabiedrību.

T.: 25600844
valmiera@buts.lv


atpakaļ