background
Aktualitātesarrow
Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā! Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā!

Telpu nomas un apmācību iespējas Jelgavā!

05.08.2015

Mācību centra vadība aktīvi rūpējas par kvalitatīvu ēkas apsaimniekošanu un labiekārtošanu, nodrošinot ēkas un piegulošās teritorijas attīstību. Pašlaik, mācību centra teritorijā – Jāņa ielā 4, norit aktīvi būvniecības darbi.

„Augusta beigās plānojam pabeigt darbus pie teritorijas labiekārtošanas 1. kārtas. Tās ietvaros tiks izbūvēta plaša autostāvvieta – paredzēta 70 automašīnām. Tātad, darbiniekiem, klientiem un ēkas nomniekiem būs pieejama viena no plašākajām autostāvvietām Jelgavas centrā. Pašreizējās kārtas ietvaros tiks izbūvētas arī velosipēdu novietnes, veikti apzaļumošanas darbi, uzstādīts apgaismojums. Nākotnē plānojam arī turpmāku teritorijas attīstīšanu”, izrādot teritoriju, stāsta mācību centra „BUTS” Jelgavas filiāles pārvaldnieks Guntars Lukstiņš.

Mācību centrs „BUTS”, Jāņa ielā 4 iznomā mūsdienīgas un tikko remontētas telpas. Telpas izvietotas abos renovētās ēkas stāvos, nodrošinot izvēles iespējas – atbilstoši katra klienta prasībām un vēlmēm.  Arvien vairāk uzņēmēji izvēlas nomāt telpas mācību centra ēkā, jūlija beigās darbu uzsācis jauns limfas stimulācijas masāžas salons, bet  augusta mēnesī tiks atvērts  skaistumkopšanas salons.
Visi interesenti, kuri vēlas nomāt  telpas, ar ērtu piekļūšanu un labu atrašanās vietu, aicināti zvanīt pa telefonu 25451186 vai rakstīt uz jmp@buts.lv

Apmācību iespējas

Augusta mēnesī, mācību centrs “Buts” piedāvās  plašu kursu un semināru klāstu. Tās būs apmācības MK reglamentētās programmās Darba aizsardzības un drošības jomā , Ugunsdrošībā kā arī Civilā aizsardzībā.  Uzņēmumu darbiniekiem iesakām apgūt kursus -  „Rīcība ārkārtas situācijās - praktiskās apmācības ugunsgrēka dzēšanā”. Katru mēnesi  mācību centrā notiek apmācības elektrodrošībā - A, Bz,B, Cz un C grupām,  kursi „Minimālās higiēnas prasības pārtikas uzņēmumos”,  kā arī apmācības autokrāvēju un elektrokrāvēju vadīšanā.
   
Šobrīd tiek  komplektētas grupas metināšanas programmās MIG, MAG,TIG un rokas lokmetināšanā (MMA). Tas ir aktuāli tiem, kas vēlās  strādāt vai jau strādā un vēlās paaugstināt savu kvalifikāciju, metālapstrādes un mašīnbūves nozares uzņēmumos kā arī citu tautsaimniecības nozaru uzņēmumos.

Vasaras periodā esam aktīvi darbojušies pie jaunu kursu un semināru programmu izstrādes. Interesentiem piedāvāsim jaunos seminārus -  „Risinājumi māju teritorijas labiekārtošanā ” un „Bērnu rotaļu laukumu izveidošanā” , kas ir aktuāli privātmāju īpašniekiem, namu apsaimniekotājiem un pirmsskolas bērnu iestādēm. Augusta beigās tiks komplektēta jauna grupa profesionālās pilnveides programmā „Bērnu uzraudzības pakalpojumi”, kuru vada radoša un jauka pasniedzēja, bet no septembra plānojam uzsākt gan vienas dienas seminārus, gan 24 un 40 stundu garus floristikas kursus”, stāsta par tuvākās nākotnes plāniem mācību centra “Buts” Jelgavas filiāles vadītāja Rasma Kutkovska.

Mācību centrs „BUTS” gaida uzņēmējus un privātpersonas, kuras vēlās apgūt jaunas zināšanas un paaugstināt kompetences līmeni. Plašāku informāciju par kursiem var iegūt jelgava@buts.lv, pa tālruni 27898039, kā arī filiālē.
atpakaļ