background
Aktualitātesarrow
 Aizkrauklē izlaidums konditora palīgiem

Aizkrauklē izlaidums konditora palīgiem

20.08.2015

Mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiālē noslēgušās profesionālās tālākizglītības apmācības, kur tika sagatavotas trīs 1. profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesijas "Konditora palīgs" speciālistes.

Par patīkamu, radošu un jaunām zināšanām piepildītu mācību vidi rūpējās pasniedzējas Maija Pumpuce, Marina Riekstiņa un Vineta Grinšpone.  Mācību procesā apmācāmās apguva  pārtikas sanitāriju un uztura fizioloģiju, pārtikas preču zinību pamatus, konditorijas izstrādājumu tehnoloģiju un aprīkojumu, kā arī  visas citas nepieciešamās  kompetences, lai iegūtu 1. profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesijas "Konditora palīgs" speciālista amatu. 
                 
Apmācību noslēgumā ar mīļiem vārdiem un laba vēlējumiem turpmākajās darba gaitās eksaminācijas komisijas priekšsēdētāja Inguna Kronberga sveica „Konditoru palīgu” grupas kursantes Egitu Grandāni, Kristīni Borozinsku un Vēsmu Lubiņu ar ļoti labām sekmēm un iegūto kvalifikāciju. 

Savukārt, kursantes  ar ziediem un paldies vārdiem pateicās eksaminācijas komisijas loceklēm Igunai Kronbergai un Gaidai Derbeņevai, kā arī „BUTS” Aizkraukles filiāles kolektīvam par kursu organizēšanu un atbalstu mācību procesā. Kursantes pateicās arī pasniedzējām par ieguldīto darbu zinību sniegšanā, kas noderēs gan mājas apstākļos, gan darba vietā.

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:   
Filiāles vadītāja: Jana Uzulniece
Adrese:  Lāčplēša iela 6, Aizkraukle
Tālrunis: 65124201, 27898033
E-pasts:  aizkraukle@buts.lvatpakaļ