background
Aktualitātesarrow
Sākot ar septembri piedāvājam apgūt izglītības programmu “Industriālā alpīnista darbs” Sākot ar septembri piedāvājam apgūt izglītības programmu “Industriālā alpīnista darbs” Sākot ar septembri piedāvājam apgūt izglītības programmu “Industriālā alpīnista darbs”

Sākot ar septembri piedāvājam apgūt izglītības programmu “Industriālā alpīnista darbs”

02.09.2015

Mācību centra „BUTS” Darba aizsardzības nodaļa septembra mēnesī uzsāk apmācības programmā „Industriālā alpīnista darbs”.

Programmas mērķis ir iegūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas par darba drošības prasībām, strādājot darbu augstumā iekārtā stāvoklī, kurā nodarbinātais par primāro drošības līdzekli, lai piekļūtu darba vietai, pozicionētu darba vietu vai nolaistos, izmanto virvi vai citus stiprinājumus, izveidojot fiksētu darba vietu augstumā.

Mācības sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas.Teorētiskajā daļā tiek apgūtas darba aizsardzības un normatīvo aktu prasības, veicot darbu augstumā iekārtā stāvoklī. Savukārt, praktiskajā daļā katrs izglītojamais iegūst praktiskās iemaņas, lietojot individuālos aizsardzības līdzekļus, stiprinājumus un citus palīglīdzekļus. Nodarbībās tiek izmantots kāpšanas trenažieris, kas ļauj praktiski apgūt vienlaicīgi divu noslodzes punktu lietošanu, smaguma pacelšanas un nolaišanas tehniku, kā arī glābšanas darbu organizēšanas metodes.

Praktisko daļu vada pieredzējuši alpīnisma instruktori, kuri konsultē izglītojamos ne tikai par drošāka un ērtāka aprīkojuma izvēli, bet arī par kāpšanas tehniku un ergonomiskajiem faktoriem.

Uzzini vairāk par apmācību iespējām:
Nodaļas vadītājs: Atis Čamanis
Tālrunis: 67509454, 27840717
E-pasts: darbadrosiba@buts.lvatpakaļ