background
Aktualitātesarrow
Klientu apkalpošanas speciālistu izlaidums Aizkrauklē

Klientu apkalpošanas speciālistu izlaidums Aizkrauklē

14.09.2015

Nav noslēpums, ka labs serviss, prasme komunicēt un uzklausīt klienta vēlmes ir priekšnosacījumi, kas klientam liek justies īpašam un pēcāk nosliekties par labu sadarbībai tieši ar Jums. Mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiālē septembra sākumā noslēdzās trīs mēnešu ilgas apmācības programmā „Klientu apkalpošana operators,” kā rezultātā varam lepoties ar deviņiem jauniem, zinošiem un kompetentiem speciālistiem.

Vasaras laikā izglītojamās profesionālu un atraktīvu pedagogu vadībā apguva zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas klientu apkalpošanas operatoram darbam dažādos uzņēmumos un iestādēs klientu un apmeklētāju pieņemšanai un apkalpošanai, nepieciešamās informācijas un konsultāciju sniegšanai, pasūtījumu pieņemšanai, pasūtīšanai un to apstrādei.

Par izcilām zināšanām klientu apkalpošanas jomā rūpējās  pedagoģe Gaida Derbeņeva, komercdienesta vadītāja SIA "Aizkraukles sabiedrība" ar vairāk kā 30 gadu pieredzi tirgzinībās, tirdzniecībā, klientu apkalpošanā un ekonomikā. Par saskarsmi un lietišķo psiholoģiju kursantus izglītoja  Ināra Mačuļska, Psihloģijas Augstskolas absolvente ar  vairāk kā 30 gadu pieredze medicīnā un psiholoģijā. Lietišķās etiķetes psiholoģiju mācīja Kristīne Karlsone, Rīgas tehniskās universitātes, Latvijas Universitātes un Rīgas Pedagoģijas un Izglītības vadības augstskolu absolvente, organizācju vadības un psiholoģijas lietpratēja, pedagoģe ar 15 gadu pieredzi lektores darbā un 7 gadu pieredzi psiholoģijas konsultāciju jomā. Savukārt, ar datormācības un ātrrakstīšanas iemaņām izpazīstināja Inese Pikšteine Latvijas Lauksaimniecības universitātes absolvente, Daugavpils Pedagoģiskā universitātes matemātikas, informātikas un ST vidusskolas skolotāja.

Kursantēm kvalifikācijas prakses laikā bija iespēja iepazīties ar vairāku privātu un pašvaldības organizāciju (SIA "Piran Media Group" Aizkrauklē, SIA "Meduslācis" Aizkrauklē, SIA "SINHRO" Ogrē, Aizkraukles mākslas skola, Aizkraukles novada pašvaldība, Jaunjelgavas novada kultūras nams, Jaunjelgavas pilsētas bibliotēka, "Likteņdārzs"  Kokneses novadā) klientu apkalpošanas specifiku.           
               
Kursante Agnese Bezlepkina pauž gandarījumu par apgūto sakot,  "kursos uzzināju daudz jaunu lietu, sevišķi - psiholoģijā. Prakses vietā "Likteņdārzā" bija viegli strādāt, jo biju jau sagatavota dažādiem klientu psiholoģiskajiem modeļiem. Zinu, ka nākotnē noteikti turpināšu izglītoties līdzīgā jomā."    
                              
Arī  pasniedzēja Gaida Derbeņeva ir  gandarīta par apmācību procesu un paveikto sakot, ka "izglītojamās bija atklātas, pretimnākošas un kolorītas personības, apmācību process ritēja raiti, pateicoties Mācību centra "BUTS" Aizkraukles filiāles darbiniecēm, kas rūpējās, lai viss tiktu noorganizēts apmācību procesa veicināšanai un labas darba atmosfēras radīšanai."    

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:   
Filiāles vadītāja: Jana Uzulniece
Adrese:  Lāčplēša iela 6, Aizkraukle
Tālrunis: 65124201, 27898033
E-pasts:  aizkraukle@buts.lv   


atpakaļ