background
Aktualitātesarrow
Pirmie soļi CorelDRAW pasaulē Pirmie soļi CorelDRAW pasaulē

Pirmie soļi CorelDRAW pasaulē

02.10.2015

“Ja Tevi interesē vektorgrafika un vēlies veidot skaistus zīmējumus – nāc un mācies kā to izdarīt izmantojot CorelDRAW” - mēs teicām augustā, un izrādās tas tiešām interesē!

Un tā augusta beigās mācību centra “BUTS” Madonas filiālē sākās apmācības grupai programmā “CorelDRAW pamati”, kuras vadīja zinoša un erudīta pasniedzēja Vita Lepere. Vitas darba pieredze Mācību centrā „BUTS” ir uzsākusies jau 2010.gadā kā datorzinību pasniedzējai. Vitas viedoklis par grupu: “Grupa ļoti jauka, visi zināt un mācīties griboši! Mācību laiks bija tik aizraujošs, ka paskrēja nemanot!”
Apmācību procesā iegūtās zināšanas ir īpaši noderīgas maketēšanā, veidlapu, vizītkaršu, atklātņu, logotipu un zīmogu izstrādē.
Ērikas Doganas komentārs par  apmācību procesu: “Ļoti laba un vajadzīga pieredze programmas CorelDRAW lietošanā. Man bija iepriekšēja pieredze strādājot šajā programmā, bet arī daudz neskaidrību. Paldies par šiem kursiem, brīnišķīgo pasniedzēju un jauko attieksmi!”
Savukārt Ivars Janovskis savā komentārā ir lakonisks: “Man ļoti patika, gribu vēl!”
Visi, kuri vēlas iemācīties strādāt ar vektorgrafiku, radot skaistus attēlus – nāciet un pārliecinieties, ka tas nav sarežģīti un ir aizraujoši!
Pirmie soļi ir ļoti nozīmīgi, tādēļ piedāvājam Jums aplūkot Ērikas izveidotās magones un Sanitas mandalas!

Ja arī tu vēlies iegūt teicamas zināšanas, neaizmirstamus iespaidus un jaunus draugus, seko līdzi mācību centra "BUTS" aktuālajam piedāvājumam vai interesējies Madonas filiālē:

Filiāles vadītāja: Rūta Prostakova
Sekretāre: Jeļena Vjasjuka
Adrese: Madona, Rūpniecības iela 20
Tālrunis 64822934, 27898046
E-pasts: madona@buts.lv
www.buts.lv


atpakaļ