background
Aktualitātesarrow
Datorzinības nav “cietais rieksts”!

Datorzinības nav “cietais rieksts”!

02.10.2015

“Datorzinības sākumā šķiet kā cietais rieksts. Bet to pārkožot, paveras saldas, garšīgas iespējas.

120 stundu garumā mēs kopā sadraudzējāmies gan ar datoru, gan viens ar otru, gan apguvām prasmes, kas noderēs jauna darba meklējumos”, tā pēc datorzinību apmācību kursa noslēguma, izdodot sertifikātus par apgūtajām datorprasmēm  saviem audzēkņiem teica mācību centra “BUTS” datorzinību skolotāja  Linda Laiva.

Kursanti ļoti atzinīgi vērtēja mācību centra “BUTS” datorzinību kursā iegūtās zināšanas. Tā kā šajās apmācībās dators tika iepazīts no pašiem pamatiem, tad, pabeidzot kursu, ir gandarījums par jēgpilno apmācību procesu.  Pašiem ir prieks, jūtot, ko varu, protu izdarīt pēc kursu beigšanas.

Pasniedzēja Linda Laiva ļoti interesanti un aizraujoši bija veidojusi nodarbību saturu, līdz ar to viss apmācību process šķita ātrs un saistošs. Daži atzina, ka, pirms kursu uzsākšanas, zināšanas par datoriem bijušas pavisam, pavisam niecīgas. Tagad visi apmācāmie atzīst, ka jūtas daudz pārliecinātāki par savām spējām un mākām darbā ar datoru.

Šīs datorzinību apmācības mācību centra “BUTS” Valmieras filiālē  tika realizētas sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Valmieras filiāli ESF projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros.

Visi kursanti izteica velmi atgriezties mācību centrā “BUTS” uz vēl kādām mācībām. Visvairāk viņus interesētu apgūt angļu valodu.  

Lai iegūtās zināšanas un prasmes noder un rod pielietojumu! 

Uz tikšanos nākamajā apmācību programmā!atpakaļ