background
Aktualitātesarrow
new

Lietvežu izlaidums Tukumā

16.10.2015

Nav noslēpums, ka prasmīga dokumentu sagatavošana un to aprites nodrošināšana ir viens no stūrakmeņiem veiksmīga uzņēmuma darbībai. Mācību centra „BUTS” Tukuma filiālē oktobra sākumā noslēdzās trīs mēnešu ilgas apmācības programmā „Lietvedis”, kā rezultātā varam lepoties ar septiņām jaunām, kompetentām šīs jomas speciālistēm.

Profesionālās tālākizglītības programmā Lietvedība kopumā tika apgūti septiņi mācību priekšmeti pie pieciem dažādiem pasniedzējiem.  Par zināšanu apgūšanu „Biroja darba organizācijā”, „Lietvedībā,”  kā arī „Personāllietās un personāla vadībā”  rūpējās  pasniedzēja  Gerda Grūbe, kas mācību centrā “ BUTS”  strādā un pasniedz nodarbības  jau 6 gadus. Darba aizsardzības un drošības speciālists Vilnis Pinka dalījās savā ilggadējā pieredzē un instruēja izglītojamās par drošu un sakārtotu darba vidi, darba tiesiskajām attiecībām, ugunsdrošības un elektrodrošības jautājumos.  Par to, lai jaunās lietvedes prastu pareizi izmantot datoru un datorprasmes darbā rūpējās Guntars Helvigs mācību priekšmetā „Datorapmācība”. Savukārt mācību priekšmeta „Lietišķā rakstu valoda” pasniedzēja Evita Korna mācīja par valodas lietošanu lietišķajā sarakstē un pareizu tās lietošanu ikdienā un darba vidē. „Saskarsmes prasmes” lietvedes izkopa kopā ar pasniedzēju Jāni Ozoliņu, šajā mācību priekšmetā tika apskatīti tādi jēdzieni kā verbālā, neverbālā saskarsme, uzvedība stresa situācijās un kā komunicēt ar dažāda rakstura, temperamenta un kultūru cilvēkiem.

Programmas pasniedzēji un kvalifikācijas eksāmena komisijas locekļi atzinīgi novērtēja jaunās speciālistes un uzteica labās prasmes un jauniegūtās zināšanas gan teorijā, gan praktiskajos uzdevumos. Ciešāka sadarbība ar jaunajām lietvedēm bija 7 prakses vietām un to vadītājiem no dažādiem uzņēmumiem -  „Tukuma novada Dome,” „Skonto Plan,” „Tukuma ledus halle,”  pirmsskolas izglītības iestādes u.c. Prakses vadītāji atzīst, ka meitenes ir ļoti labi sagatavotas un spētu iekļauties darba tirgū, nešauboties, ka jaunajām speciālistēm tas arī izdosies!

Mācību centra „BUTS” Tukuma filiāles vadītāja Krista Stīpniece pauž gandarījumu un pasakās visiem pasniedzējiem par labi padarīto  darbu un zināšanu nodošanu jaunajiem lietvežiem.

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:   
Filiāles vadītāja: Krista Stīpniece
Tālrunis: 63125203, 29346595
Adrese: Pasta iela 11, korpuss 2, Tukums  
E-pasts: tukums@buts.lv


atpakaļ