background
Aktualitātesarrow
Lietvežu izlaidums Limbažos

Lietvežu izlaidums Limbažos

20.10.2015

Nav noslēpums, ka prasmīga dokumentu sagatavošana un to aprites nodrošināšana ir viens no stūrakmeņiem veiksmīga uzņēmuma darbībai. Mācību centra „BUTS” Limbažu filiālē septembra beigās noslēdzās četru mēnešu ilgas apmācības programmā „Lietvedis”, kā rezultātā varam lepoties ar astoņiem jauniem, kompetentiem šīs jomas speciālistiem.

Mācību procesā tika iesaistīta virkne pieredzējušu un profesionālu speciālistu, kas dalījās ar zināšanām dažādās jomās, kas būtiskas lietveža profesijai. Par izcilām zināšanām  lietvedības jomā rūpējās pedagoģe Lauma Apsīte, SIA  ELTEKS biroja darba organizatore. Par darba aizsardzības un personāllietu jautājumiem  izglītojas lektors Juris Dreimanis, tiesību zinātņu maģistrs ar vairāk kā 24 gadu darba stāžu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.  Par datorapmācību rūpējās Guntis Brakšs, pedagogs ar 28 gadu darba pieredzi šajā jomā. Saskarsmes un biroja darba organizāciju pasniedza Lilita Siliņa - uzņēmēja, lektore,  Latvijas amatniecības kameras meistare.  Savukārt  lietišķo rakstu valodu pasniedza Kerija Meiluna, latviešu valodas  un literatūras pasniedzēja ar maģistra grādu pedagoģijā.

Kursantiem kvalifikācijas prakses laikā bija iespēja iepazīties ar vairāku privātu un pašvaldības organizāciju (Limbažu 3. vidusskola, Limbažu novada ģimnāzija, Salacgrīvas vidusskola, Limbažu novada pašvaldība, Saulkrastu novada bibliotēka, VID Limbaži filiāle, SIA “Birojs-DK”, SIA “BUTS”  ) lietvedības  specifiku.

Kursante Lita Purgaile pauž gandarījumu par apgūto:  “Man noteikti paliks atmiņā kursi kā tādi. Cilvēki, kurus iepazinu. Pasniedzēji, kuri padalījās ne tikai ar savām zināšanām, bet arī ar savu pieredzi no dzīves, kas man likās interesanti. “

Savukārt, pasniedzēja Lauma Apsīte kursa noslēgumā teic:  "Katrs kursants ir ļoti īpašs un ikviens nodarbībās deva lielu ieguldījumu. Bija humors, asprātīgi jautājumi, kurus bija iespēja izpētīt un izdiskutēt, patiesa interese un vēlme apgūt lietvedību, centība un neatlaidība, akurātums, grūtību pārvarēšana un profesionālā izaugsme. Patiess prieks, ka Limbažos ir jauni un brīnišķīgi lietvedības speciālisti. Paldies par iespēju kopīgi pilnveidoties un vienam no otra mācīties."

Mācību centra „BUTS” Limbažu filiāles vadītāja Jana Mošura ir gandarīta par notikušajām apmācībām un atzīst, ka vislielāko prieku sagādā labās atsauksmes no prakses vietām.

Kvalifikācijas prakses noslēgumā Limbažu novada ģimnāzijas  prakses vadītāja Sarma Jirgensone par praktikanti Litu Purgaili teic: „Pirmo reizi patiešām bija prieks strādāt ar praktikanti. Lita ir ļoti atbildīga, zinoša, tai pat reizē nebaidās jautāt, ja par kaut ko nav īsti pārliecināta. Prieks, ka jauna meitene darbā ierodas jau pirms darbalaika sākuma. Novada un Latvijas mēroga pasākumos, kas notika mūsu skolā, labprāt piedalījās to sagatavošanas procesā. Labprāt izpildīja visus uzdevumus, arī tos, kurus palūdza direktore, bet kas tieši nebija saistīti ar prakses darbu. Prakses laikā strādāja ar lielu interesi par darba vietu, tādēļ piedāvājām turpināt strādāt skolā par laboranti. Lita darba piedāvājumu pieņēma un no 1.oktobra strādā skolā.”

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:   
Filiāles vadītāja: Jana Mošura
Adrese: Ezeru iela 2, Limbaži
Tālrunis: 27898045
E-pasts: limbazi@buts.lv
atpakaļ