background
Aktualitātesarrow
Metinātāju izlaidums Aizkrauklē

Metinātāju izlaidums Aizkrauklē

22.10.2015

Mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiālē oktobrī noslēdzās trīs mēnešu ilgas apmācības programmā „Rokas lokmetināšana ( MMA),” kā rezultātā Aizkrauklē ir par četriem zinošiem un kompetentiem speciālistiem vairāk.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu mācību procesu, tika piesaistīti vairāki pieredzējuši un profesionāli pasniedzēji, kas nodrošināja izglītības procesu, lai sagatavotu rokas lokmetinātājus (MMA). Jaunie speciālisti noslēdzot apmācības ieguva  visas nepieciešamās kompetences un prasmes, lai spētu strādāt metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmumos, būvfirmās un citos tautsaimniecības uzņēmumos, kuru darbība saistīta ar metālizstrādājumu, to konstrukciju un mehānismu izgatavošanu, lietošanu vai remontu, kā arī veikt individuālo darbu.

Izglītojamajiem rokas lokmetināšanas darbu tehnoloģijas, iekārtu, aparatūras un aprīkojuma zināšanas sniedza  pedagogi - Aldis Ubags, Malnavas sovhoztehnikuma, Arhangeļskas Mācību Punkta absolvents,  tehniķis-mehāniķis, ar vairāku desmitu gadu pieredzi automehānikā, metināšanā, darba aizsardzībā un pedagoģijā  un Pēteris Arzovs, Latvijas Universitātes, Priekuļu lauksaimniecības tehnikuma absolvents, tehniķis – mehāniķis, darba aizsardzības speciālists ar vairāku desmitu gadu pieredzi automehānikā, metināšanā un     pedagoģijā. Par rasēšanas pamatu apguvi rūpējās Gunta Poriete, Latvijas Universitāte absolvente, tēlotājas mākslas, rasēšanas un darbmācības skolotāja ar vairāk kā 20 gadu pieredzi pedagoģijā. Darba drošības un aizsardzības apmācības veica Jānis Cielavs, Baltijas Starptautiskā akadēmijas absolvents ar 7 gadu pieredzi  jurisprudencē un lektora darbā.  Savukārt,  datoru lietošanas pamatus pasniedza pedagoģe  Oļesja Beļajeva Latvijas Universitātes, Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskolas absolvente, lietišķās informātikas skolotāja ar 14 gadu pieredzi pedagoģijā.

Kursantiem kvalifikācijas prakses laikā bija iespēja pilnveidot savas prasmes vairākos uzņēmumos - SIA "METĀLISTS" Aizkrauklē, SIA "KDauto" Aizkrauklē, SIA "Autodraugs 22" Aizkrauklē, SIA "IGLAT" Rīgā.  Mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiāles vadītāja Jana Uzulniece izsaka pateicību  visiem sadarbības partneriem, īpši pateicoties, Nodarbinātības valsts aģentūras Aizkraukles filiāles ESF projekta "Atbalsts bezdarbnieka izglītībai"  Sintijai Kronentālei un Jauniešu garantijas pasākumu koordinējošajai ekspertei Sarmītei Paškevičai.        
                          
Apmācāmais Didzis Ceriņš, noslēgumā pauž gandarījumu par paveikto: "Man ļoti patika, ka pedagogi dalījās savā praktiskā darba pieredzē un  ar piemēriem papildināja teorijas materiālus, līdz ar to mācības padarot interesantākas un mācību vielu- vieglāk uztveramu.  Priecē arī tas, ka Mācību centra "BUTS" Aizkraukles filiāles darbinieces bija ļoti pretimnākošas un atsaucīgas."

Savukārt  pedagogs Aldis Ubags norādīja, ka  „visi kursanti bija zinātkāri, uzdeva daudz interesējošu jautājumu. Dalījos arī savā pieredzē, lai viņiem rastos priekšstats kā teorija strādā praksē. "
   
Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:   
Filiāles vadītāja: Jana Uzulniece
Adrese:  Lāčplēša iela 6, Aizkraukle
Tālrunis: 65124201, 27898033
E-pasts:  aizkraukle@buts.lv                          atpakaļ