background
Aktualitātesarrow
Tiekamies izstādē „Rēzeknes Uzņēmejs 2015”

Tiekamies izstādē „Rēzeknes Uzņēmejs 2015”

27.10.2015

Ja esi jaunu biznesa ideju meklējumos, vēlies pilnveidot vai attīstīt jau esošo, atrast nepieciešamo atbalstu, gūt zināšanas un iedvesmoties, būsi laipni gaidīts ikgadējā Rēzeknes Uzņēmēju biedrības rīkotajā uzņēmējsabiedrību izstādē–gadatirgū "Rēzeknes Uzņēmējs" 30. un 31. oktobrī.

Izstādi jau sesto gadu pēc kārtas organizē Rēzeknes Uzņēmēju biedrība, dodot iespēju uzņēmējiem, mājražotājiem un amatniekiem iepazīstināt plašāku sabiedrību ar savu produkciju un pakalpojumiem, veicināt atpazīstamību, stiprināt gan savstarpējo sadarbību, gan arī veidot jaunus kontaktus ar potenciālajiem klientiem.

Mācību centra „BUTS”  Rēzeknes filiāle aicina – nāc uz mūsu stendu  un apgūsti dažādas matu pīšanas un veidošanas tehnikas, uzzini visu par savu matu tipu, tā atbilstošu kopšanu un kosmētikas izvēli, kā arī  saņem konsultāciju par visiem sev interesējošajiem jautājumiem pie kvalificēta speciālista. Sniegsim ne tikai nepieciešamās zināšanas un prasmes, bet gādāsim arī par radoši pavadītu laiku un draudzīgu atmosfēru.

Nāc ciemos, iepazīsties un saņem konsultāciju  arī par citiem mācību centra „BUTS” apmācību risinājumiem darba aizsardzības, biroja vadības, inženierzinātņu un sociālo zinātņu jomās!

Vairāk par pasākumu: https://reub.lv/lv/news/show/id/1179

Uz tikšanos izstādē!

atpakaļ