background
Aktualitātesarrow
Noslēdzas sociālā aprūpes apmācības Aizkrauklē

Noslēdzas sociālā aprūpes apmācības Aizkrauklē

24.11.2015

Mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiālē nupat noslēgušās apmācības programmā „Sociālā aprūpe”, kur tika iegūtas un pilnveidotas profesionālās zināšanas un prasmes sociālās aprūpes jomā strādājošajiem.

Apmācāmie profesionālu un atraktīvu pedagogu vadībā apguva visas nepieciešamās kompetences un prasmes, lai spētu atbilstoši veikt viņiem uzticētos pienākumus.

Par izcilām zināšanām sociālās aprūpes organizēšanā rūpējās pasniedzēja Svetlana Harlamova Latvijas Universitātes un Rīgas Stradiņa Universitātes absolvente, kura ieguvusi maģistra grādu sociālajā darbā un ir vairāk kā desmit gadu pieredze sociālā pedagoga darbā. Par saskarsmi un lietišķo psiholoģiju kursantus izglītoja  Ināra Mačuļska, Psihloģijas Augstskolas absolvente ar  vairāk kā 30 gadu pieredzi medicīnā un psiholoģijā. Savukārt, sanitāriju un higiēnu pasniedza  pedagoģe  Laila Zālīte,  Latvijas Medicīnas akadēmijas, Rēzeknes Augstskolas, Biznesa augstskolas „Turība” absolvente ar profesionālo maģistra grādu valsts pārvaldē un vairāku gadu darba pieredzi  sanitārijas un higiēnas normu nodrošināšanas aspektu ievērošanā, strādājot  Veselības inspekcijas Aizkraukles kontroles un uzraudzības dienesta vadītājas amatā.  Darba drošības un aizsardzības priekšmetu pasniedza pedagogi Jānis Cielavs Baltijas Starptautiskās akadēmijas absolvents ar 7 gadu pieredzi  jurisprudencē un lektora darbā un  Pēteris Arzovs, Latvijas Universitātes, Priekuļu lauksaimniecības tehnikuma absolvents, tehniķis – mehāniķis, darba aizsardzības speciālists ar vairāku desmitu gadu pieredzi automehānikā, metināšanā un pedagoģijā. Savukārt, pasniedzējs Jānis Lasis, kurš mācību centram pievienojies pavisam nesen, rūpējās par pirmās palīdzības kursu pasniegšanu.
                
Noslēgumā izglītojamās atzinīgi vērtēja mācību procesa organizēšanu, pedagogu darbu un mācību materiālus.

Pasniedzēja Svetlana Harlamova, noslēgumā teica, ka kursantes bija ļoti atsaucīgas, draudzīgas, viegli apguva jauno vielu un lieliski strādāja arī patstāvīgi. Novēlēja izglītojamajām pielietot iegūtās zināšanas turpmākajās darba gaitās. 
                     
Mācību centrs „BUTS” gaida uzņēmējus un privātpersonas, kuras vēlās apgūt jaunas zināšanas un paaugstināt kompetences līmeni. Plašāku informāciju par kursiem var iegūt “BUTS” Aizkraukles filiālē, Lāčplēša ielā 6, tālr.: 65124201, 27898033, kā arī rakstot e-pastu aizkraukle@buts.lv.atpakaļ