background
Aktualitātesarrow
Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU! Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU! Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU! Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU! Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU! Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU! Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU! Tagad tik vienkārši –  NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU!
discount

Tagad tik vienkārši – NOKĀRTO EKSĀMENU un IEGŪSTI PROFESIJU!

08.09.2023

Ja Tev ir prasmes un zināšanas, kuras iegūtas dzīves ceļā, bet nav dokumenta, kas to pierāda, tad piesakies mācību centrā BUTS profesionālās kvalifikācijas eksāmenam un saņem izglītības dokumentu – kvalifikācijas apliecību! Tā ir investīcija Tavā nākotnē! Darba devējiem ir svarīgi un viņi jutīsies daudz pārliecinātāki, pieņemot Tevi darbā, ja varēsi uzrādīt dokumentu, kas apliecina Tavas prasmes.

Tagad ir pēdējā iespēja pieteikties profesionālās kvalifikācijas eksāmenam, lai saņemtu izdevumu kompensāciju! Vēl tikai līdz šā gada 1. novembrim, piesakoties mācību centrā BUTS profesionālās kvalifikācijas eksāmenam, var atgūt izdevumu kompensāciju 90% vai 100% apmērā no ES fonda un valsts budžeta līdzekļiem.


Iespēja saņemt izdevumu kompensāciju ir strādājošajiem un pašnodarbinātajiem iedzīvotājiem vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tai skaitā jaunajiem vecākiem, kas atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā un ir darba attiecībās, reģistrētajiem bezdarbniekiem, kā arī strādājošiem pensionāriem.


Mācību centrā BUTS var iegūt profesionālās kvalifikācijas apliecību šādās kvalifikācijās:

Lietvedis

Aprūpētājs

Loģistikas darbinieks

Datorsistēmu tehniķis

Pavāra palīgs; Konditora palīgs

Inženierkomunikāciju montētājs

Elektromontieris; Elektrotehniķis

Lokmetinātājs (MIG, MAG, TIG, MMA)


Eksāmena norisi nodrošina mācību centrs BUTS sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru.


Vairāk šeit: https://buts.lv/profesija-1-dienas-laika.atpakaļ