background
Aktualitātesarrow
Talsu manikīres gatavas Ziemassvētku pasākumiem! Talsu manikīres gatavas Ziemassvētku pasākumiem! Talsu manikīres gatavas Ziemassvētku pasākumiem! Talsu manikīres gatavas Ziemassvētku pasākumiem!

Talsu manikīres gatavas Ziemassvētku pasākumiem!

22.12.2015

Koptas rokas ir katras sievietes lepnums un tās nav iespējams iztēloties bez kvalitatīvi veikta manikīra. Ar profesionālu manikīra meistaru palīdzību iespējams iegūt ne vien elegantu kopējā tēla papildinājumu, izvēloties īpašus akcentus un lakojumu, bet arī atrisināt risināt dažādas nagu problēmas.

Tieši Ziemassvētki ir laiks, kad sievietes arvien vairāk sarosās un vēlās sapucēties. Pieprasījums pēc kvalitatīvām meistarēm  nemitīgi pieaug, tieši tāpēc mācību centra „BUTS”  Talsu filiālē ir aizvadīts jauno manikīra speciālistu izlaidums. Tajā  kvalificējās četras meistares ar specializāciju  klasiskajā manikīrā un gēla nagu pieaudzēšanā.

Profesionālas un atraktīvās pasniedzējas Aijas Mārtiņsones -Liepas vadībā tika apgūti dažādi tehniskie paņēmieni, kas palīdzēja rokām tapt sakoptām, pielietojot gēlu nagu pieaudzēšanas tehnoloģiju un izveidojot visdažādākos nagu dizainus.

Noslēgumā izglītojamās atzinīgi vērtēja mācību procesa organizēšanu, pedagoga darbu un mācību materiālus.

Ja arī tu vēlies gūt jaunas zināšanas un neaizmirstamu pieredzi, piesakies:   
Filiāles vadītāja: Kitija Podkalene
Adrese: Kr. Valdemāra iela 2a, Talsi
Tālrunis: 63291123, 27898047
E-pasts: talsi@buts.lvatpakaļ