background
Aktualitātesarrow
Psiholoģijas seminārs - „Mākslas terapijas metožu izmantošana sociālajā un pedagoģiskajā darbā”
new

Psiholoģijas seminārs - „Mākslas terapijas metožu izmantošana sociālajā un pedagoģiskajā darbā”

06.01.2016

Mākslas terapija ir cilvēka dvēseles, emociju, domu, pārdzīvojumu un jūtu atspoguļošana mākslas formā, kas, terapeitiskā nozīmē, ir iekšējs dziļi dziedinošs process ar mērķi harmonizēt fizisko, psihisko un emocionālo stāvokli. Mākslas terapijas laikā profesionālis ar klientu, kas var būt gan bērns gan pieaugušais, sarunājas caur mākslu vai citu radošu procesu, ļaujot tam izpaust emocijas un mācīties izzināt sevi un citus caur sevi. Tas ir ir lielisks veids, kā celt pašvērtējumu un atbrīvoties no stresa. Ļoti bieži mākslas terapijas metodes tiek izmantotas pedagogu un sociālo darbinieku darbā.

Apmeklējot semināru, uzzināsiet un izmēģināsiet dažādas mākslas terapeitiskās metodes, to pielietošanas iespējas dažādiem vecumposmiem, individuāli un grupā. Iepazīsieties ar vizuāli plastiskajiem darba materiāliem, to nozīmi. Veiksiet vingrinājumus ar dažādiem uzdevumiem, kas paredzēti komandas saliedēšanai, iepazīšanai, kā arī sevis iepazīšanai. Uzzināsiet visu par vizualizācijas, mandalu un kolāžu izmantošanas iespējām. Iepazīsiet krāsu nozīmi un kādas iespējas sniedz krāsu terapijas izmantošana ikdienas darbā.
                  
Lektore:  Mg. Psych., Mg. Paed., psiholoģe, konsultante Gita Veisa. Jau astoto gadu darbojās kā studentu konsultante J.Česnakovas autorprogrammā. Organizē un vada dažādu mērķu atbalsta grupas. Vada autorprogrammas un seminārus personības attīstībai. 
 
Semināra norises laiks: 23. janvāris, no plkst. 10:00-16:00
Dalības maksa: 38 EUR
Piesakies šeit

Plašāku informāciju par kursiem variet iegūt Cēsīs, Bērzaines iela 15, tālr.: 64127432, 27898037, kā arī rakstot e-pastu cesis@buts.lv.



atpakaļ