background
Aktualitātesarrow
Kļūsti par tirgus līderi pakalpojumu pārdošanas jomā! Seminārs – „Pārdošanas principi un klienta lēmuma tiešā  ietekmēšana”
new

Kļūsti par tirgus līderi pakalpojumu pārdošanas jomā! Seminārs – „Pārdošanas principi un klienta lēmuma tiešā ietekmēšana”

11.01.2016

Ja esi mūsdienīgs vadītājs pakalpojumu pārdošanas jomā vai vēlies par tādu kļūt, seminārā „Pārdošanas principi un klienta lēmuma tiešā ietekmēšana.” Sniegsim tev jaunu skatījumu efektīvas tiešās pārdošanas realizēšanai. Veiksmīgs pārdošanas process vienmēr ir veiksmīgas plānošanas rezultāts, kura pamatā ir spēja novērtēt un ietekmēt klienta lēmuma pieņemšanas procesu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu.

Semināra laikā lektors dalīsies ar praktiskiem padomiem,  kā izveidot efektīvu pārdošanas stratēģiju pakalpojuma pārdošanas jomā. Uzzināsi, kas ir izplatītākās kļūdas un kā tās nepieļaut savā darbībā. Noskaidrosi kā paredzēt rezultātu jau pašā sākumā un kā virzīt pārdošanas procesus konkrēta mērķa sasniegšanai. Rezultātā spēsi izveidot efektīvu  sava uzņēmuma pārdošanas stratēģiju pakalpojuma pārdošanas jomā.

Lektors: mārketinga speciālists, sertificēts servisa un pārdošanas treneris un pasniedzējs ar plašu praktisko pieredzi - Aleksejs Romanovs. Šobrīd Aleksejs ir lielo klientu vadītājs (Key Account Manager) SIA “Airo Catering Services Latvija”. Iepriekš bijis projektu vadītājs, servisa un pārdošanas treneris SIA “Airo Catering Services Latvija”, valdes priekšsēdētājs un izpilddirektors SIA “Lighthouse Media”, pārdošanas un servisa treneris  AS “AirBaltic”, kā arī SIA “Fitness Media Holding” dibinātājs, izpilddirektors un SIA “Laimīgie cilvēki” mārketinga speciālists un iekšējās pārdošanas treneris.

Semināra norises laiks: 23.janvāris no plkst.14.00 - 18.00
Dalības maksa: 40 EUR. Cenā iekļauta kafijas pauze.
Piesakies šeit

Plašāku informāciju par kursiem variet iegūt Cēsīs, Bērzaines iela 15, tālr.: 64127432, 27898037, kā arī rakstot e-pastu cesis@buts.lv.
atpakaļ