background
Aktualitātesarrow
Latvijas ziemas galvaspilsēta, Madona, ziemā neguļ! Latvijas ziemas galvaspilsēta, Madona, ziemā neguļ! Latvijas ziemas galvaspilsēta, Madona, ziemā neguļ! Latvijas ziemas galvaspilsēta, Madona, ziemā neguļ! Latvijas ziemas galvaspilsēta, Madona, ziemā neguļ!

Latvijas ziemas galvaspilsēta, Madona, ziemā neguļ!

12.01.2016

Milzu soļiem skrien gada pirmais mēnesis! Nespēsi pat attapties - skat, pavasaris jau klāt!

Kamēr ārā vēl ir pamatīgs spelgonis, mācību centra “ BUTS” Madonas filiālē ziemas miegu nebauda, mums notiek aktīvas mācības. Jau rudenī mācības uzsāka grupa “Frizieris”, kam apmācības beigsies tikai februāra beigās. Ziemassvētku laiku jaunās frizieres izmantoja, lai palīdzētu skaisti sagaidīt svētkus Madonas novada pansionātu iemītniekiem, par ko, gan no pansionātu vadības, gan iemītniekiem, saņēma mīļus “paldies”. Frizieru pasniedzēja Jurita Šarkovska slavē grupas meitenes un pasakās par lielisko darbu.

Plaši apmeklēta bija apmācību programma “Masāžas pamati”, kuru pasniedza profesionāla masiere ar 20 gadu darba stāžu - Anita Pētersone.

Ir meitenes, kam interesē šūšana un radošās izpausmes tērpu veidošanā. Lai būtu iespēja izveidot savu individuālo tērpu, viņas šūšanas prasmes apgūst Laimdotas Burkas vadībā.

Sakoptas rokas – ikvienas  sievietes vizītkarte! Daudzas sievietes šodien klasiskā manikīra vietā izvēlas nagiem gēla pārklājumu, tādēļ meistares, kas to prot, ir ļoti pieprasītas. Arī mūsu mācību centrā, pasniedzējas Santas Sultānovas vadībā, meitenes apgūst šī amata smalkās nianses.

Lai gan Ziemassvētki un Jaungada svinības  ir pagājušas, tomēr saiņot dāvanas, veidot konfekšu pušķus un radīt ziedu kompozīcijas nepieciešams arī citās gada dienās. Līdz ar to vairākas meitenes sāk apgūt kursu  “Floristikas pamati.” Floriste Zane Purviņa palīdzēs meitenēm iepriecināt un pārsteigt savus tuviniekus un draugus ar pašu veidotām kompozīcijām, kas vienmēr būs autordarbs.

Domāts tiek arī par kursiem, kas varētu interesēt vīriešus, tādēļ jau tuvākajā laikā uzsākam „Elektrodrošības” apmācības, „Autokrāvēja vadītāju” apmācības, kā arī gaidām puišus, kam interesē metināšana.

Visi interesenti ir aicināti piedalīties “Darba aizsardzības pamatlīmeņa zināšanu”  un “Ugunsdrošības” kursu apguvē.

Mācību centrs „BUTS” gaida uzņēmējus un privātpersonas, kuras vēlās apgūt jaunas zināšanas un paaugstināt kompetences līmeni. Plašāku informāciju par kursiem var iegūt “BUTS” Madonas filiālē, Rūpniecības iela 20, tālr.: 64822934, 27898046, kā arī rakstot e-pastu: madona@buts.lv.atpakaļ