background
Aktualitātesarrow
Materiāltehniskās bāzes paplašināšana sadarbībā ar
new

Materiāltehniskās bāzes paplašināšana sadarbībā ar "Schneider Electric"

14.01.2016

Dzīvojot moderno tehnoloģiju pasaulē mēs pierodam, ka tehnoloģijas spēj atvieglot dažādas ikdienas situācijas. Turpmāk Latvijas inženieriem vairs nebūs jādodas uz Lietuvu, lai iegūtu kvalificētu ēku viedās automātikas speciālista sertifikātu, ar kuru iespējams strādāt pasaulē. To varēs iegūt tepat Rīgā, mācību centrā “ BUTS” .

KNX ir universāla programmatūra, kuru lieto un izmanto visi populārākie ražotāji, lai varētu ieprogrammēt savas “viedās” elektroierīces un tādēļ, šīs sistēmas ienāk “gudrajās mājās”. Ar KNX ir iespējas kontrolēt mājas  apgaismoju, vadīt jebkuras elektroierīces izmantojot šo sistēmu kā telpu piekļuves  “atslēgu”.

Sadarbībā ar "Schneider Electric" elektronodaļā ir izveidoti moderni mācību kabineti un laboratorijas ar jaunākajiem elektroinstalācijas izstrādājumiem un to risinājumiem, kuri turpmāk tiks papildināti ar ar jaunu mācību laboratoriju viedās automātikas speciālistu apmācībām (KNX), papildināta materiāli tehniskā bāze LED apgaismojuma vadības un kontroles pārsprieguma aizsardzības un ēku automātiskās vadības „Smartlink” komunikāciju sistēmu apmācību tēmām. Turpmāk mācību centrā varēsiet apgūt arī semināru par elektromobiļu uzlādes staciju "EV Link" un aplūkot to klātienē.

Pateicoties šai sadarbībai, mācību centra "BUTS" klienti  apgūs jaunāko elektroizstrādājumu montāžas specifiku, strādājot ar pasaules līmeņa tehnoloģisko risinājumu elektromateriāliem. Mācību centra „BUTS” Elektronodaļas vadītāja Laura Lika pauž gandarījumu par sadarbības iespējām un neslēpj, ka jaunās tehniskās iespējas, viennozīmīgi,  nodrošinās veiksmīgāku nodaļas darbību un klientu piesaisti ilgtermiņā.

Savukārt, Gatis Arājums „Schneider Electric” produktu attīstības vadītājs Baltijas valstīs, teic: „lai piedāvātu tirgum aktuālos energoefektīvus komforta risinājumus, jau vairākus gadus sadarbojamies ar „BUTS”. Mācību centrs, sekojot aktuālajām tendencēm, spēj sagatavot atbilstošus speciālistus arī KNX risinājumu ieviešanai. Ir svarīgi, lai augot energoresursu cenām, dzīvojamā vidē uzturētu augstu komforta līmeni, par elektroenerģiju maksājot mazāk,”

Mācību centra Elektronodaļa gaida uzņēmējus un privātpersonas, kuras vēlās apgūt jaunas zināšanas un paaugstināt kompetences līmeni energojomā. Plašāku informāciju par kursiem var iegūt “BUTS” Rīgas filiālē, Lāčplēša ielā125 - 200. kab. , zvanot pa tālr: 27841909; 67559718 vai rakstot uz e-pastu izaugsme@buts.lv.


Apmācības tiek organizētas sadarbībā ar "Schnider Electric".
atpakaļ