background
Aktualitātesarrow
new

Sākusies kuponu reģistrācija Limbažos

14.01.2016

Mācību centra „BUTS” Limbažu filiālē ar 15. janvāri tiek uzsākta kuponu reģistrācija profesionālās tālākizglītības programmās - “Lietvedis” un “Šuvējs”.

Profesionālās tālākizglītības programmu apguve nodrošina kvalifikācijas iegūšanu, kā rezultātā tiek izsniegta valsts atzīta profesionālās kvalifikācijas apliecība. Mācību laikā iegūtas teorētiskās un praktiskās iemaņas tiek nostiprinātas kvalifikācijas praksē, kādā no attiecīgās nozares uzņēmumiem.

Apmācību laikā tiek izmantotas mūsdienīgas, interaktīvas apmācību metodes. Mācības notiek pieredzējušu pasniedzēju vadībā, sniedzot visas nepieciešamās iemaņas un kompetences atbilstoši šī brīža darba tirgus prasībām. Nodrošinām kvalitatīvus mācību materiālus un ērtus, mājīgus apstākļus.

Ja esi saņēmis kuponu:

Desmit dienu laikā no kupona saņemšanas brīža, nāc uz mācību centra „BUTS” Limbažu filiāli, kur aizpildīsim kuponu, kā arī informēsim  par apmācību laiku un sniegsim citu būtisku informāciju pirms mācību uzsākšanas.

Iegūsti jaunas un pilnveido esošās zināšanas, kā arī saņem stipendiju! Vairāk par kuponu apmācību uzzini šeit
Plašāku informāciju par kuponu  reģistrēšanu variet iegūt Limbažos, Ezeru ielā 2, tālr.: 27898045, kā arī rakstot e-pastu:  limbazi@buts.lv.atpakaļ