background
Aktualitātesarrow
hot

Sākusies kuponu reģistrēšana Rīgā!

19.01.2016

Mācību centra „BUTS” Profesionālās izaugsmes nodaļā tiek uzsākta kuponu reģistrācija profesionālās tālākizglītības programmās - “Elektromontieris", "Datorsistēmu tehniķis", "Noliktavas pārzinis", Klientu apkalpošanas operators" un "Lietvedis"

Profesionālās tālākizglītības programmu apguve nodrošina kvalifikācijas iegūšanu, kā rezultātā tiek izsniegta valsts atzīta profesionālās kvalifikācijas apliecība. Mācību laikā iegūtas teorētiskās un praktiskās iemaņas tiek nostiprinātas kvalifikācijas praksē, kādā no attiecīgās nozares uzņēmumiem.
Apmācību laikā tiek izmantotas mūsdienīgas, interaktīvas apmācību metodes. Mācības notiek pieredzējušu pasniedzēju vadībā, sniedzot visas nepieciešamās iemaņas un kompetences atbilstoši šī brīža darba tirgus prasībām. Nodrošinām kvalitatīvus mācību materiālus un ērtus apstākļus.

Ja esi saņēmis kuponu:
10 dienu laikā no kupona saņemšanas brīža, nāc uz mācību centra „BUTS” Profesionālās izaugsmes nodaļu, kur aizpildīsim kuponu, kā arī informēsim par apmācību laiku un sniegsim citu būtisku informāciju pirms mācību uzsākšanas.

Iegūsti jaunas un pilnveido esošās zināšanas, kā arī saņem stipendiju!

Plašāku informāciju par kuponu reģistrēšanu variet iegūt:
Rīgā, Lāčplēša ielā 125
tālr.: 27841909; 67559718,
e-pastu: izaugsme@buts.lv
atpakaļ