background
Aktualitātesarrow
Ziedu dizains - floristika! Ziedu dizains - floristika! Ziedu dizains - floristika! Ziedu dizains - floristika! Ziedu dizains - floristika! Ziedu dizains - floristika! Ziedu dizains - floristika!

Ziedu dizains - floristika!

16.02.2016

Ziedi un taureņi ir tik līdzīgi - priecē acis, atveldzē dvēseli… Lai cik skaistas saplaukst rozes, tulpes vai krizantēmas, dažkārt tomēr pat krāšņs zieds vien šķiet vientuļš. Varbūt tāpēc, ka izskatās pārāk ierasti?


Lai iegādāti vai savā dārzā saplūkti ziedi pārvērstos ziedu kompozīcijā, ir jāzina bezgala daudz. Jāmācās, jāmēģina un jātrenē pirksti un acis. Jāveido sava īpašā kompozīcijas, augu un krāsu salikumu izjūta. Un tikai tad mēs spējam paši radīt savu ziedu pasaku.

Ne mazāk svarīga ir vēlme to visu apgūt. Un vēlme ir! Par to liecina meiteņu degsme un ieinteresētība par dažādu ziedu kompozīciju veidošanu – gan līgavas pušķi, gan svinību galda dekori, gan kāzu automašīnas dekori, gan sēru floristika, tāpat arī konfekšu pušķu veidošana un dāvanu saiņošana. Meitenes saka lielu paldies pasniedzējai, floristei Zanei Purviņai par idejām, zināšanām un iedvesmu.

Bieži termins “ziedu dizains” un “floristiska” ir uzskatāmi par sinonīmu. Līdz ar to mēs savas kursantes droši varam dēvēt par ziedu dizainerēm!

Meistars netop vienā dienā, arī floristikā ne. Tāpēc mēs mācību centrā „BUTS” iesakām nebaidīties eksperimentēt, kombinēt tradicionālo un vienkāršo ar krāšņo un spožo, un ceram, ka  šie kursi lieliski noderēs, lai ziedu kārtošanas prasmes attīstītos ātrāk.

Vēlam, lai meitenēm viss izdodas un lai katrs stiebriņš ievijas savā ziedu pasakā!


Ja arī Jūs vēlaties apgūt ziedu kārtošanas mākslu Madonā, tad vairāk par pieteikšanos un pašām mācībām uzziniet pie filiāles vadītājas Rūtas Prostakovas!

Adrese:   Rūpniecības iela 20, Madona
Tālrunis: 64822934, 27898046
E-pasts:  madona@buts.lv

Vairāk par kursiem Madonā skati: https://www.buts.lv/office/25
atpakaļ