background
Aktualitātesarrow
Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē! Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē!

Pavasaris klāt un esam gatavas Frizieru kvalifikācijas eksāmenam Gulbenē!

24.03.2016

No pērnā gada septembra līdz pat šā gada februāra beigām, mācību centra „BUTS” Gulbenes filiālē noritēja sagatavošanas kursi ārpus formālajam eksāmenam kvalifikācijā Frizieris. Jūsu uzmanībai piedāvājam nelielu ieskatu šo sagatavošanas kursu norisē!

Mācības notika 5 mēnešus, kuru laikā kursantes apguva visas friziera darbam nepieciešamās teorētiskās un praktiskās zināšanas, sākot ar galvas masāžu, matu mazgāšanu, krāsošanu un veidošanu, beidzot ar ilgviļņu likšanu, sieviešu griezumiem un vakara frizūrām, kā arī vīriešu griezumiem. Papildus visām šīm tiešajām frizieru prasmēm apmācāmās apguva arī sanitāriju un higiēnu, un uzņēmējdarbības pamatus. Darbā tika izmantoti tikai kvalitatīvi firmas Wella un Londa matu veidošanas un kopšanas līdzekļi.


Par kvalitatīvu un interesantu sagatavošanos eksāmenam rūpējās pedagoģe Gunita Elizabete Melne, kuras praktiskā darba stāžs nozarē ir jau 20 gadi. G.E.Melne ir Gulbenes salona „TIINA LUX” īpašniece un vairāku starptautisku un vietēju semināru dalībniece.


Īpaši vēlamies izcelt, kursanšu centību un apņēmību apmācībās, jo visas noslēguma pārbaudījuma-eksāmena dalībnieces to nokārtoja sekmīgi un saņēma 2. līmeņa profesionālo kvalifikāciju Frizieris.


Kā atzīmēja eksāmena komisijas priekšsēdētāja vietniece Inga Cimdiņa, tad viņai ļoti patika vakara frizūras, kas izcēlās ar lielu rūpību un patiesi sievišķīgu eleganci. Šīs frizūras un  arī citi mirkļi no noslēguma eksāmena, kura laikā tapa arī vīriešu un sieviešu griezumi, aplūkojami  pievienotajos attēlos!


Ja arī Jums piemīt radošs gars un vēlme pierādīt to, iegūstot profesionālo kvalifikāciju, tad nāciet uz tuvāko mācību centra „BUTS” filiāli!


Vairāk par citiem kursiem un ārpus formālajiem eksāmeniem Gulbenes filiālē uzziniet:
https://www.buts.lv/office/24

Adrese:  Ābeļu iela 8 - 2.stāvs
Tālrunis: 64471066, 27898038
E-pasts: gulbene@buts.lvatpakaļ