background
Aktualitātesarrow
Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē Darba devēji atzinīgi vērtē

Darba devēji atzinīgi vērtē "Vakanču gadatirgus" norisi Jēkabpilī

08.04.2016

Sestdien, 2.aprīlī, Jēkabpils Tautas namā notika Jēkabpilī pirmais "Vakanču gadatirgus". Tajā piedalījās 24 uzņēmumi un organizācijas, kas piedāvāja tuvu 500 brīvajām vakancēm gan pilsētas teritorijā, gan ārpus tās, pilsētas informācijas portālu Jekabpils24.lv informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Laura Afanasjeva.

Dalībnieku vidū bija tādi uzņēmumi kā SIA "Ošukalns", SIA "Gaujas koks", SIA "Tavol", SIA "Jēkabpils PMK", SIA "Amazone", SIA "Rimi Latvija", SIA "Maxima Latvija", SIA "Caramel", SIA "Meža Rasas", Z/S "Avotiņi" un citi. Par iespējām savas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai aktīvi informēja Attīstības finanšu institūcijas ALTUM un Zemgales uzņēmējdarbības centra speciālisti, savukārt pie mācību centra "BUTS" un Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centra stendiem pulcējās tie, kurus interesē profesionālā izaugsme un tālākizglītība.


Pasākumu kopumā apmeklēja vairāk nekā 400 interesenti. No kopumā piedāvātajām vakancēm, pēc Nodarbinātības valsts aģentūras Jēkabpils filiāles speciālistu veiktās aptaujas, piemēroti kandidāti piemeklēti 156 brīvajām darbavietām. Visi aptaujātie darba devēji atzina, ka arī turpmāk šāds pasākums pilsētā ir jārīko un ir apmierināti ar tā norisi, iesakot pašvaldībai piemeklēt plašākas telpas, jo paredz, ka nākošajā gadā no darba devēju puses varētu būt lielāka atsaucība.


Arī pasākuma apmeklētāji, saskaņā ar aptaujas rezultātiem , atzina pasākumu par lietderīgu, neskatoties uz to, ka nebija pieejamas vakances atbilstoši visu darba meklētāju profesijai un kvalifikācijai.


"Nodarbinātības jautājums ir aktuāls visā valstī, arī Jēkabpilī, tāpēc ar šī pasākuma palīdzību pašvaldība centās veicināt darba meklētāju aktivitāti, aizpildot pilsētā un reģionā pieejamās brīvās darba vietas. Šogad tās tika piedāvātas tādās nozarēs kā apģērbu rūpnieciskā ražošana, sabiedriskā ēdināšana, kūdras ieguve, tirdzniecība, lauksaimniecība, ceļu būve, kokapstrāde, kā arī valsts aizsardzība un citās. Daļa piedāvāto vakanču tika aizpildīta, bet ir jomas, kurās speciālistu trūkst, piemēram IT jomā un ēdināšanas sektorā. Redzot gan darba devēju atsaucību, gan kuplo apmeklētāju skaitu pasākumā dienā, plānojam šādu pasākumu rīkot arī turpmāk", tā domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Aivars Kraps.


"Vakanču gadatirgu" rīkoja Jēkabpils pilsētas pašvaldība ar Nodarbinātības valsts aģentūras Jēkabpils filiāles atbalstu.Autors: jekabpils24.lv
Datums:
06.04.2016.
Saite uz ziņu: https://www.tvnet.lv/zinas/regionos/603235-darba_deveji_atzinigi_verte_vakancu_gadatirgus_norisi_jekabpili 


Foto: BUTSatpakaļ