background
Aktualitātesarrow

Izstāde “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”

24.05.2016

No 27. līdz 28.maijā mācību centra “BUTS’’ Liepājas, Saldus, Talsu, Kuldīgas un Ventspils filiāļu pārstāvji piedalīsies izstādē “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2016”, ko rīko Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Liepājas pilsētu.

Izstādes laikā  mācību centrs iepazīstinās interesentus ar daudzveidīgo kursu programmām Kurzemes reģionā, kā arī izstādes stenda apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvos pasākumos.

Kā informēja pasākuma rīkotāji, plānots sapulcināt vairāk nekā 150 dalībniekus no visa Kurzemes reģiona, lai piedāvātu izklaidējošu un informējošu pasākumu apmēram 15000 apmeklētājiem.
 Izstādes laikā  “Dienas Bizness”  rīkos Biznesa iespēju forumu, kurā tiks apskatīti vairāki aktuāli temati, piemēram, eksporta veicināšana un plašās iespējas dažādās mērķa valstīs. Uzņēmēji saņems noderīgu informāciju, paplašinot uzņēmējdarbības attīstības iespējas gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.
 “Uzņēmēju dienās Kurzemē 2016” apmeklētājus priecēs arī kultūras programma, kurā būs iespējams izbaudīt zīmola “Latvijas Labums” aktivitātes, kā arī visa Kurzemes reģiona kolektīvu uzstāšanās, piedāvājot atraktīvu un patīkamu kultūras devu.  Paredzētas arī dažādu produktu degustācijas, kā arī mājražotāju un amatnieku tirdziņš pie pasākuma norises vietas.

Aicinām apmeklēt izstādi un nākt ciemos!  Būs interesanti!atpakaļ