background
Aktualitātesarrow
Par 8 izciliem metinātājiem vairāk! Par 8 izciliem metinātājiem vairāk!

Par 8 izciliem metinātājiem vairāk!

25.05.2016

Darba tirgū aizvien ir pieprasījums pēc labiem speciālistiem - metinātājiem, tāpēc Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļa turpina veiksmīgi organizēt apmācības sadarbojoties ar uzņēmumiem, gan individuāliem apmācību interesentiem, gan dažādu projektu ietvaros. Šis gads vēl nav pusē, bet apmācāmo skaits tuvojas otram simtam!

Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļā no 25.februāra līdz 23.maijam mācījās 8 izglītojamie profesionālās tālākizglītības programmā “Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē (MAG)” projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros un visi 8 veiksmīgi nokārtoja Valsts pārbaudīju  - eksāmenu, kas sastāv gan no teorētiskās daļas, gan praktiskās. Apmācības īstenoja profesionāļi savā jomā – metināšanā, darba drošībā, elektrodrošībā, datorapmācībā u.c. jomās, līdz ar to pēc apmācībām aptaujā novērtējums bija ļoti augts!

Programmas ietvaros bija paredzēta obligāta prakse uzņēmumos, kas savā darbībā veic metināšanas darbus. Gan nodaļas darbiniekiem, gan izglītojamajiem bija prieks, ka atkal, pēc veiksmīgi nokārtota kvalifikācijas eksāmena, bija izglītojamie, kas tika aicināti pēc prakses slēgt darba līgumu un turpināt uzlabot metināšanas prasmes jau konkrētā uzņēmumā!

Foto: Nodaļas vadītājs Nikolajs Demidovs, pedagogi: Vjačeslavs Škutāns un Aigars Žanis Antonišķis, jaunie izcilie metinātāji: Sergejs Arhipenko, Kristaps Balčūns, Georgs Ivanovskis, Reshad Yassar Khuram, Āris Kļaviņš, Jānis Lavrinovičs, Mārtiņš Martinsons, Andris Putirskis.

Ja arī tu vēlies kļūt par izcilu metinātāju, droši zvani un jautā par mācību iespējām Metināšanas un sanitārtehnikas nodaļā:
Tālr.:27898016, 67408209
E-pasts: metalapstrade@buts.lvatpakaļ