background
Aktualitātesarrow

Aizkrauklē par 4 profesionāliem Lokmetinātājiem (MIG) vairāk!

09.06.2016

Pavisam nesen mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiālē noslēdzās vēl vienas veiksmīgas apmācības. Šoreiz profesionālās kvalifikācijas izglītības programmā „Lokmetinātājs metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG)”. Kā zināms, lai kļūtu pat patiesi labu profesionāli ir jāapgūst ne mazums zināšanu. Arī mūsu jaunie metinātāji nebija izņēmums! Piedāvājam jums nelielu ieskatu mācību procesā.

Galvenos mācību kursus – „Lokmetināšanas (MIG) darba tehnoloģija” , „Materiālu mācība”, „Elektrotehnika un elektrodrošība”, „Darba drošība un ugunsdrošība”, „Rasēšana” un „Metināšana” – jaunajiem apmācāmajiem pasniedza Pēteris Arzovs. Paša pasniedzēja izglītības „bagāža” ir Priekuļu lauksaimniecības tehnikuma Tehniķa – mehāniķa arods, Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu bakalaura grāds Vadībzinātnē, kā arī mācību centra "BUTS" kvalifikācijas paaugstināšana Rokas lokmetināšanā (MMA). Pasniedzējs Pēteris Arzovs var lepoties ne tikai ar labu izglītību, bet arī ar bagātu profesionālo pieredzi - 30 gadu pieredzi automehānikā un metināšanā, 21 gada pieredzi pedagoga darbā un 6 gadu pieredzi darba drošības un aizsardzības jomā.

Par „Datormācības” apguvi rūpējās Inga Albiņa un Aivars Piruška. Pasniedzēja I.Albiņa ir Latvijas Universitātes un Latvijas Valsts Universitātes absolvente - Matemātikas skolotāja un Augstākās kvalifikācijas prečzinis -, ar 36 gadu pieredzi prečzinībā un 25 gadu pieredzi pedagoģijā. Savukārt pasniedzējs A.Piruška ir ķīmiķis, Latvijas Universitātes absolvents ar vairāk kā 10 gadu pieredzi informātikas pedagoga darbā.

Arī metinātāja darbs nav iedomājams bez saskarsmes ar līdzcilvekiem – klientiem, darba devējiem, padotajiem un citiem. Tādēļ arī jaunie lokmetinātāji apguva „Saskarsmes” kursu pie pasniedzējas Solveigas Gaigalnieces. Pasniedzēja ir Daugavpils pedagoģiskās universitātes absolvente ar vairāk kā 20 gadu pieredzi pedagoģijā un labprāt dalījās savās zināšanās un saskarsmes prasmēs ar apmācāmajiem.

Apmācību procesa rezultātā tika sagatavoti četri lokmetinātāji metināšanā ar mehanizēto iekārtu inertās gāzes vidē (MIG), kuri varēs strādāt metālapstrādes un mašīnbūves uzņēmumos, būvfirmās un autoremonta firmās, kuru darbība saistīta ar metālizstrādājumu, to konstrukciju un mehānismu izgatavošanu, lietošanu vai remontu, kā arī veikt individuālo darbu.

Pasniedzēja Solveiga Gaigalniece augstu novērtē jauno lokmetinātāju vēlmi mācīties: "Kursanti ir ļoti nopietni noskaņoti un var redzēt, ka ir nākuši, lai apgūtu zināšanas izvēlētajā profesijā! "

Noslēdzoties kvalifikācijas programmas apmācībām izglītojamie pateicās mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiāles darbiniekiem par iespēju mācīties ko jaunu un lietderīgu un pedagogiem par to ieguldīto darbu - sniegtajām praktiskajām un teorētiskajām zināšanām un prasmēm.

 

Ja arī Jūs vēlaties apgūt, ko jaunu un praksē noderīgu, interesējieties par mācību iespējām mācību centra „BUTS” Aizkraukles filiālē
Tālr.: 65124201, 27898033
E-pasts: aizkraukle@buts.lv

Vai kādā citā sev tuvākajā „BUTS” filiālē visā Latvijā!

atpakaļ