background
Aktualitātesarrow
Aktuāls jautājums: „Kā atdzīvināt tūrismu Daugavpilī?” Aktuāls jautājums: „Kā atdzīvināt tūrismu Daugavpilī?” Aktuāls jautājums: „Kā atdzīvināt tūrismu Daugavpilī?”

Aktuāls jautājums: „Kā atdzīvināt tūrismu Daugavpilī?”

15.06.2016

Ņemot vērā, ka Daugavpils nav pats populārākais tūristu galamērķis, jo ir diezgan tālu no Rīgas un par to nav īpaši daudz informācijas, mācību centra „BUTS” Daugavpils filiāle sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) pirmo reizi Daugavpilī realizēja augstvērtīgu semināru par tūrisma „atdzīvināšanas” iespējām Daugavpilī un tās rajonā.

Semināra dalībniekiem bija lieliska iespēja semināra ietvaros iepazīties ar to, kā komunicēt un attīstīt savu darbību, lai pievilinātu arvien vairāk tūristu un padarītu Daugavpili par pievilcīgāku atpūtnieku un ceļotāju galamērķi.

 Galvenie seminārā apskatītie jautājumi bija šādi:

•    Kas ir „rīdzinieki” un kā tos ataicināt uz Daugavpili?
•    Kā pievilināt citus vietējos tūristus?
•    Kā pievilināt ārzemju tūristus no Krievijas, Baltkrievijas un citām valstīm?
•    Ko akcentēt, prezentējot savu uzņēmumu tūristiem?
•    Kādi ir informācijas izplatīšanas kanāli, interneta mārketings?

Atbildes uz šiem jautājumiem , kā arī citu aktuālo informāciju saistībā ar tūrisma attīstības iespējām Daugavpilī, sniedza nozares eksperts Armens Halatjans, kurš ir uzņēmējs un mārketinga konsultants, Latvijas tūrisma portāla www.meeting.lv vadītājs un „neOficiālā Rīgas karte” autors.

Dalība seminārā bija bez maksas un tajā piedalījās 25 uzņēmumu pārstāvji. Dalībnieku vidū bija pārstāvji no viesu mājas „Meža Skuķi”, Park hotel „Latgola”, Daugavpils attīstības centra, laikraksta „Latgales Laiks”, dažādām tūrisma firmām un restorāniem, kā arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dukšinskis, Daugavpils pilsētas domes Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centra eksperts Artjoms Mahļins un Ilona Maksimčika no Tūrisma attīstības centra.

Nobeigumā Mācību centra „BUTS” Daugavpils filiāle saņēma pateicības vārdus.
LTRK Dienvidlatgales nodaļas vadītāja Marina Terza pateicās Daugavpils filiāles vadītājai Aļonai Raščevskai: „Liels paldies par lielisko semināru! Esam ļoti apmierināti gan ar semināra organizēšanas procesu, gan semināra saturu.”, kā arī no Daugavpils attīstības centra: „Paldies par patīkamo gaisotni un profesionālo pasniedzēju! Uz tikšanos!”

Vairāk informāciju par šo un citiem semināriem un apmācībām Daugavpilī un tās rajonā uzzini mācību centra „BUTS” Daugavpils filiālē
Tālrunis: 29132050, 65455501
Adrese: 18. novembra iela 18a - 208, Daugavpils
E-pasts: daugavpils@buts.lv

Vai kādā citā sev tuvākajā „BUTS” filiālē visā Latvijā!atpakaļ